Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

znak zodiaku
  • 4 głosów - średnia: 1.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bliznieta, ale ankieta by sie przydala Oczko
... kocham dzwiek Jej szeleszczacych rajstop przenikajacy sie ze stukotem i drapaniem Jej szpilek o ziemie, gdy kroczy przed siebie...

[Obrazek: Banner.jpg]

http://asiunia90.republika.pl
Odpowiedz
To poczytaj Bartek, bo na moje z twoich postów wychodzi że się większość zgadza .
Odpowiedz
Skorpion. Chodź nie jestem zabobonny, to niedawno z dziewczynami na studiach czytaliśmy opisy znaków zodiaku i wszystkie się zgadzały w dużym stopniu. Najlepsze jest to, że w zaprzyjaźnionych znakach skorpiona była panna. A koleżanka, z którą coś tam iskrzy jest właśnie spod tego znaku. Oczko
Odpowiedz
Ryby Oczko
Odpowiedz
Nie wierzę w znaki zodiaku. Traktuję to jako nieszkodliwą zabawę. Raz nawet byłam u wróżki (to była część/atrakcja kobiecej imprezy typu panieńskie) i ubawiłam się wtedy setnie Duży uśmiech
Mój znak zodiakalny to Baran, a w chińskim horoskopie Wąż.
Odpowiedz
Jestem strzelcem, nie czytuje horoskopów, ale ponoc jestem typowa przedstawicielka swojego znakuUśmiech
Odpowiedz
Dokładnie Segreto chodziło mi tylko o zabawę. Bo jak bym miał patrzeć co tam wypisują w tych szczegółowych czyli np. Miesięcznych i stosować się do nich to po pół roku , wylądował bym w Gnieźnie na odziale zamkniętym w dobrze dobranym kaftaniku.

Moj chinski to pies a zwykły to skorpion. ..

Moj chinski to pies a zwykły to skorpion. ..
Odpowiedz
U mnie wodnik i w pełni się zgadza, bo jestem raczej typem indywidualisty Oczko
Odpowiedz
(03-07-2016, 19:52)19fetish86babe napisał(a): Jestem strzelcem, nie czytuje horoskopów, ale ponoc jestem typowa przedstawicielka swojego znakuUśmiech

Też horoskopów nie czytam, ale stwierdziłem że się odezwę.. Strzelec wita strzelca. Uśmiech
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości