Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

znak zodiaku
  • 4 głosów - średnia: 1.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tak jak w tytule drodzy forumowicze i Forumowiczki jaki jest wasz znak zodiaku i czy to co opisują w horoskopach na temat waszego znaku pokrywa się z waszym harakterem. Ja jestem z pod skorpiona i muszę przyznać że większość opisów o tym znaku się pokrywa w rzeczywistości.
Odpowiedz
Mój znak to lew, z natury coś mam z lwaUśmiech, jestem leniwy i lubię otaczać się samicami Uśmiech,oczywiście to żart, z natury jestem pracowity, dbam o rodzinę a horoskopów nie czytam, jakoś nie jestem przesądnyUśmiech
Uwielbiam zasypiać z moją twarzą na jej stopach.
Odpowiedz
...rak...ale nie mam pojecia co to znaczy bo nie czytuje horoskopow...
Odpowiedz
Ja Koziorożec Oczko Też nie czytam horoskopów
[Obrazek: zvojRj2.jpg]
                Addicted to Women's feet
Odpowiedz
Rak.... horoskopów nie czytam ale charakterystyka znaku pasuje do mnie Język
Odpowiedz
Panna. Horoskopami się nie interesuję, więc nie wiem co oni tam o tym znaku piszą.
"Jestem aniołem wśród demonów..."
Odpowiedz
Ja też na horoskopy nie patrzę ale jak tak popatrzylem na charakterystykę znaków to dużo tego wszystkiego sie zgadza co tam opisują. Po prostu założyłem temat dla małej zabawy,czy też wam się zgadza. Bo te tygodniowe i miesięczne też mnie nie interesują.
Odpowiedz
(05-06-2016, 22:19)Diabliczka napisał(a): Rak.... horoskopów nie czytam ale charakterystyka znaku pasuje do mnie Język

...przypadek??...nie sadze... Oczko...to przeznaczenie...
Odpowiedz
Bliźnięta... generalnie nie czytam horoskopów, ale raz w życiu to zrobiłem i wyszło że mam podwójną naturę (coś w rodzaju rozdwojenia jaźni Język ) i to się zgadza: raz spokojny i opanowany, innym razem potrafię wybuchnąć bez powodu Duży uśmiech
Odpowiedz
Baran.. Język
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości