Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

znajomosc rozmowy fantazje
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Poznam osobe do rozmow na temat fetyszu stòp,bdsm,podgladania oraz cuckold. Wsrod realnych znajomych ciezko poruszac takie tematy wiec pomyslalem, ze moze tu?
Moge podzielic sie fotkami mojej zony w klimatach candid, a kiedys moze uda sie ja namowic na "masaz jej stop w trojkacie". Zapraszam dyskretne osoby z malopolski.
Odpowiedz
A czy poprawiłeś już ustawienia prywatnych wiadomości?
Musisz to ustawić żeby działało bo jaki jest sens szukania znajomości na forum skoro Ci priv nie działa ? Oczko
Jeżeli masz problem, którego nie możesz sam rozwiązać to zwróć się do moderatorów. Oni są przyjazni i chętni
do pomocy. Nie ma się czego obawiać. Uśmiech
Powodzenia Uśmiech
Odpowiedz
Wydaje mi sie, ze problem lezy w niemoznosci zmiany ustawien na urzadzeniu mobilnym. W "edytuj opcje" i "wiadomosci i powiadomienia" nie ma mozliwosci zmiany. Postaram sie zrobic to w wolnej chwili ze stacjonarnego komputera.

O ewentualne wskazowki uprzejmie prosilbym moderatorow tutaj skoro nie da sie do mnie wyslac wiadomosci. A moze komus jeszcze sie ta wiedza przyda
Odpowiedz
Wszystko ok, moderator zadzialal szybko i sprawnie :-)
Odpowiedz
Super! A ja Ci wysłałem wiadomość na e-maila który mi podałeś na priv Uśmiech
Odpowiedz
Moim fetyszem jest też podglądanie kochających się par Uśmiech
Odpowiedz
Extra ogolnie podgladanie jest ciekawe czy bezposrednio sexu czy np kobiety pod prysznicem
Odpowiedz

Bookmarks