Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Zdejmujecie buty?
  • 2 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(16-05-2016, 10:49)Black napisał(a): Ale jak dziewczyna ma na sobie np. dżinsy i skarpetki, to jak dla mnie obowiązkowo powinna być bez butów, bo uwielbiam taki widok.

W pełni się z Tobą zgadzam. Jak są skarpetki, buty muszą być zdjęte.
Odpowiedz
ja mojej dziewczynie powiedziałem, że u mnie w domu sama zdecyduje czy chce mieć buty czy nie (siedząc na wózku je ma, bo jest to moment kiedy albo dopiero co do mnie przyjechała i weszła do mieszkania, albo lada moment z niego wyjdzie po zakończonym spotkaniu (bo tak to przez całe spotkanie leżymy u mnie w pokoju na łóżku, więc buty automatycznie lądują na podłodze... tak samo ja przyjeżdżając do niej do domu jak siedzę na wózku to siedzę w butach a dopiero przenosząc się w jej pokoju na łóżko je zdejmuję), ale u mnie w pokoju panuje zasada że jeśli ma skarpetki to je też zdejmuje (jest lekki opór z jej strony w kwestii tej reguły, ale coraz częściej się dostosowuje co mnie cieszy Duży uśmiech )
Odpowiedz
Jesli o mnie chodzi to jest różnie, osobiście,jak u kogoś jestem to nie lubię zdejmozajmować butów ale jeśli ktoś mi powie że mam zdjąć to raczej nie ma marudzenia i szybko lądują na podłodze.
Odpowiedz
Tam gdzie mieszkam kulturą jest zdejmowanie butów.
Odpowiedz
...[^]...
Odpowiedz
Ja zdejmuję oczywiście, a jeśli mam dziurawą skarpetkę, a propozycja odwiedzenia kogoś wynikła już po jej założeniu w miejscu uniemożliwiającym zmianę tejże skarpetki na taką bez dziury, to się wymawiam i nie odwiedzam tej osoby.
---
Ok, to się nigdy nie zdarza Oczko Przecież ja nikogo nie odwiedzam.
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości