Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Zapach stóp
  • 8 głosów - średnia: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Słone i cieplutkie , popieram przedmowce . Położyć takie cuda, na twarz , poczuć ich zapach a później delikatnie wylizac . Później można je masowac , naprawdę długo aż nasza Księżniczka zasnie.
Odpowiedz
Takie po których człowiek traci przytomnośćOczko
Odpowiedz
Nasuwa mi się takie pytanie, jest tu sporo fanów przepoconych "pachnących stóp.
Czy rzeczywiście często trafiacie na kobiety których stopy lub skarpetki mają intensywny zapach ?
Miałem styczność ze sporą ilością kobiecych stóp i jeszcze większą używanych skarpetek i szczerze mówiąc tylko stopy jednej kobiety miały naprawdę intensywny zapach, większość z nich miała bardzo lekki a część wcale, co ciekawe skarpetki nawet używane na siłowni częściej miały jakiś zapach perfum czy proszku niż spoconych stóp.
Wydaj mi się że wynika to z faktu że kobiety pocą się mniej od nas.
Co ciekawe stopy które "zapachowo" najlepiej wspominam wcale nie pochodziły z zakrytych butów w upalny dzień tylko z sandałów w normalną temperaturę.
Jak wy się odnosicie do tego tematu i czy macie jakieś sposoby na "zasmradzanie" stópek waszych kobiet ?
Odpowiedz
a spróbuj aby nie myły stóp ,ja pamiętam zapach stóp swojej byłej ,bosych i skarpetki ,i kuzynki dwudniowe skarpetki ,jaki to był zajebisty zapach było czuć przez kilka dni i było wąchanie.
Odpowiedz

Kwestia nie mycia stóp i wynikający z tego ich zapach to już pewne ekstremum chociaż nie jest to jakąś rzadkością. Mam kolegę, którego żonka ma "dyżurną" parę pończoch, których nie pierze i ubiera tylko do seksiku. Podobno są już nieźle "przestrzelone" a mojego kolegę jeszcze mocniej to jara i nakręca.

Są kobiety których stopy nie mają intensywnego zapachu nawet po wielu godzinach w rajstopach i zakrytych butach, są też takie, których stopy pachną bardzo mocno nawet niedługo po ich umyciu - te ostatnie bardzo często narzekają, że mają problem ze stopami - dla stopomaniaka będzie z tego radocha ale dla większości "normalniaków" będzie to problem i to wcale nie musi być jakaś choroba skóry - po prostu stopy wydzielają mocny zapach i to jest czysty atawizm czyli pozostałość po naszych przodkach, która u większości po prostu zanikła.
Pamiętam, oglądałem  kiedyś film chyba na National Geographic lub innej telewizji edukacyjnej. Film był związany z seksualnością człowieka a także z różnymi jej aspektami. Było tam doskonale wytłumaczone dlaczego umiłowanie do kobiecych stóp jest tak bardzo popularnym fetyszem, także był poruszony temat dlaczego stopy (zwłaszcza kobiece) potrafią wydzielać mocny zapach.
Mianowicie w dawnych czasach, kiedy kobieta prehistoryczna biegała boso bo lesie, zwłaszcza w okresie kiedy bardzo mocno potrzebowała samca - wtedy pozostawiała za sobą ślad zapachowy. Mężczyźni nie palili lulków, nie pili wódy i nie robili nic, żeby zabijać swoje zmysły (jak to się dzieje obecnie) i bez problemu odróżniali ten ślad pozostawiony na ziemi i podążali tropem tej kobiety.
Brzmi to bardzo abstrakcyjnie, a jednak moje doświadczenia życiowe udowodniły, że jest to prawdą. Wszystkie kobiety z którymi miałem w życiu do czynienia i które miały mocny zapach stóp - były także bardzo popędliwe tzn uwielbiały seks, były bezpruderyjne i wręcz perwersyjne - w wielu przypadkach przejawiały zachowania zbliżone do nimfomanii.
Nie oznacza to oczywiście, że kobieta, której stopy nie śmierdzą musi być kłodą w łóżku. Po prostu jedno nie wyklucza drugiego - w końcu mówimy o atawiźmie, czyli czymś co powoli ulega zanikowi.
Na intensywność zapachu wpływa także rodzaj obuwia i np. sztuczny materiał czyli rajstopy, pończochy podkolanówki - tak jak pisałem wcześniej nie jest to 100% regułą bo przypominam sobie koleżankę, która pracowała na recepcji w hotelu - bardzo często pracowała tam na nocki kiedy była całkiem sama i nikt się tam nie kręcił. Zwykłem do niej wpadać na kawę nad ranem. Pamiętam kiedyś była zima i była w rajstopach i kozakach - namówiłem ją, żeby zdjęła te buty i dała mi powąchać swoje stópaszki :-) Po dłuższym przekonywaniu w końcu zdjęła kozaki i dała mi swoje stopy na twarz. Były mokre od potu, że zostawiała ślady na płytkach kiedy chodziła boso, ale ni cholery nie pachniały w ogóle - miały neutralny zapach praktycznie nowych butów mimo, że buty już nosiła drugi rok. Później miałem wielokrotnie okazję dobrać się do jej stóp np w lecie kiedy była w balerinkach i niestety również nic fajnego nie wyniuchałem  ;-)   Po prostu czasem tak bywa i tyle.
Odpowiedz
Ja teraz spotykam się z pewną Panią, i też mimo że zaraz po jej pracy, parę razy się spotykaliśmy to żadnego zapachu, nie wyczulem, chociaż masowalem, jej stopy, a później całowałem, bo to u nas podstawowy, rytuał. . .
Odpowiedz
Kolejne potwierdzenie ze śmierdzenie kobiecych stóp jest niestety rzadkością.
Wczoraj przekonałem 3 koleżanki z którymi cały dzień zwiedzalem miasto aby dały mi skarpetki do powąchania i tylko skarpetaki jednej miały lekki wyczuwalny zapach a pozostałe wręcz pachniały. Dziewyżyny mówiły ze rzeczywiście stopy nawet po całym dniu imprezy nie śmierdzą. Mówiły ze sytuacja jest inna kiedy chodzi się w zakrytych butach bez skarpetek i ze taka czynność może stopy zasmrodzić jednak właśnie z racji ze chodzenie w butach bez skarpetek jest niekomfortowe, kobiety rzadko to robią.
Odpowiedz
Zależy od kobiety, u jednej śmierdzą u drugiej nie Uśmiech
Odpowiedz
Dokładnie, są takie kobiety, że stopy nie "śmierdzą" nawet po całym dniu w butach na upale i wysiłku fizycznym, jest to trudno wytłumaczyć, że stopy wtedy się nie pocą. Ale zapach nie tylko jest uzależniony od kobiety, ale również od rodzaju obuwia, skarpetek, a w przypadku balerinek też ma znaczenie czy kobieta ma w niej gołe stópki. Jednak tak jak mówicie najbardziej zależy od kobiety, bo zdarzało mi się wąchać kilka par butów właścicielek i mogę powiedzieć, że intensywność zapachu lub jej brak był niemal niezmienny.
Odpowiedz
Ale nie o to chodzi, że stopy się nie pocą i dlatego nie mają mocnego zapachu.
U kobiet którym stopy "nie śmierdzą" - one się potrafią mocno spocić ale pot się nie rozkłada tak jak my byśmy tego chcieli.
Potrafią być mokre ale nie śmierdzieć.

Mam koleżankę w pracy, której często masuję stopy. W zimie w ciepłych botkach i skarpetkach - ściąga te buty a skarpetki
musi dawać na grzejnik bo są tak mokre od potu. Wącham jej stopy i wącham skarpetki - zero smrodku   ;-)

W lecie zasuwa w sandałkach na obcasie, które przebiera na baleriny -  wtedy nie są aż tak mokre  ale mają mocny, kwaśny zapach,
który uwielbiam. Ona się zawsze śmieje bo przed masowaniem wniuchuję się nosem między jej palce u stóp i mówię, że mógłbym tak
pozostać do końca życia  ;-)
Miała kiedyś czarne szpilki typu peep-toe, przychodziła w nich w lecie do biura - one były tak "przestrzelone", ze kiedy siadała w pokoju
konferencyjnym, przy stole, zsuwała  te szpile  i kładła stopy na siedzisko krzesła stojącego po drugiej stronie stołu - to mimo, że
jej stópachy były ukryte pod blatem, czułem ten kwasik będąc kilka metrów od niej. To były mocne działające na mnie bardzo  ferromony
- miałem ochotę ją podnieść w górę, położyć na blacie , podciągnąć kieckę, odsunąć majtki i bzykać mając te śmierdziuszki na twarzy  ;-)

U kobiet, których stopy praktycznie nigdy nie śmierdzą występuje kilka czynników które mają na to wpływ:
1)  ich pot nie ma tendencji do rozkładania się -  nie ma rozwoju  bakterii i w związku z tym nie ma smrodku.
To są  bakterie podobne do tych występujących w serowarstwie. Nie ma to nic wspólnego z chorobami stóp, grzybicą
itd. Stopy z grzybica śmierdzą grzybem, stopy śmierdzące kwaśno świadczą o tym, że nie ma grzybicy bo grzyb nie znosi
kwaśnego środowiska.  
Także kobiety aby ich pot się nie rozkładał i żeby zabić bakterie, stosują różnego rodzaju dezodoranty do stóp i inne środki chemiczne.

2) kobiety dbają aby nie "przestrzelić: sobie butów - często je zmieniają, nie chodzą non stop w tym samym obuwiu,
dbają by było zawsze suche w środku,  stosują wkładki,  zakładają różnego rodzaju stopki aby skóra bosej stopy nie miała kontaktu z obuwiem.
Także kupują obuwie z naturalnych materiałów - to jest bardzo ważny czynnik.
Buty "przestrzelone" to takie który "chwyciły" zapach i większość kobiet wie, że z nimi już raczej nic się nie da zrobić
bo wszelkie środki są jedynie doraźne - takie buty one po prostu wyrzucają.

Miałem kiedyś dziewczynę, której stopy bardzo mocno pachniały. Byłem w UK i kupiłem jej seksowne klapeczki na
lekkim obcasie z takim pomponem, który nazywam "kizi-mizi",  były wyścielane  taką przyjemną w dotyku tkaniną.
Ona szybko te buty "przestrzeliła" Chodziła w nich boso, także w rajstopkach, pończochach. Uwielbiałem kiedy ubierała
je do seksiku - ściągałem je z jej stóp i miałem raj  :-)
Rozstaliśmy się i kiedy się wyprowadzała, schowałem te buty, żeby czasem nie wzięła ich ze sobą. Później przez długi czas
byłem sam, ale wpadały do mnie różne koleżanki - większość ściągała buty ale kiedy trzeba było wyjść na balkon aby sobie
zapalić - dostawały te klapki bo tak jest dużo łatwiej niż na chwilę ubierać swoje buty, w których się przyszło. Ubierały więc te klapeczki
i stwierdzały, ojej ale one milusie, bardzo wygodne, cieplutkie...  
Później po papierosku już zostawały w nich do końca wizyty u mnie  ;-)  

To co chcę przekazać - kobieta, który nigdy nie śmierdzą stopy - kiedy ubierze "przestrzelone" buty - wtedy jakby nabywa ten
smrodek i potrafi nawet jeszcze bardziej te buty "przestrzelić".
Odpowiedz

Bookmarks