Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Zapach stóp
  • 8 głosów - średnia: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ja za to lubię pachnące stópki. Uwielbiam jak moja kobieta wyjdzie z wanny, nasmaruje się balsamami, kremami itp. I wtedy dostaje takie swieżutkie, pachnące stópki do masowania Uśmiech

No ale wiadomo- każdy lubi co innego Oczko
Odpowiedz
Ja uwielbiam jak skarpetki stopki(najlepiej szare lub czarne) są noszone w trampkach, wtedy zapach to poezja...
Odpowiedz
(24-05-2016, 11:00)FeetManiac91 napisał(a): Przepocone z tenisówek po upalnym dniu. Spocone z sandałków też ciekawe czy nawet szpilek. Ogólnie spocone stopy najlepsze

Jestem tego samego zdania
Odpowiedz
Zapach stóp to dla mnie ważny wątek. Najlepiej spocone po całym dniu Duży uśmiech
Odpowiedz
Dzis byłem u znajomej w biurze. Zostałem chwile sam bo wyszła gdzies na chwile rozmawiając przez telefon. Obok leżały jej baleriny, bardzo kusiło mnie żeby je powąchać ale jakoś cały czas miałem dziwne wrażenie że wróciła by w najmniej odpowiednim momencie... Trochę żałuję że nie póbowałem
Odpowiedz
Ja nie lubię tak z doskoku Wachac zostawionych butów wolę jak dziewczyna przy mnie zdejmie buty i jeśli tylko zechce to masuje jej stopy później zdejmuje skarpetki ze stóp i tak mimochodem wacham czasem warto spróbować bo reakcja dziewczyn jest naprawdę różna trzeba tylko je obserwować. Jak widzisz niechęć to obracasz wszystko w żart, tak naprawdę to nie jest aż tak trudne tylko trzeba się przełamać i to jest tak naprawdę najwiekszy problem ale da się zrobić. Później jest już z górki.
Odpowiedz
Z tym bywa różnie nie zawsze potrafi być przyjemnyUśmiech
Odpowiedz
Wykremowane jakimis pachnacymi kremikami ;0
Odpowiedz
Jak dziewczyna jest higieniczna, to nawet po całym dniu w butach jej stopy pachną przyjemnie. Osobiście lubię też wąchać skarpetki i buty chociaż tutaj czy zapach jest przyjemny to zależy głównie od buta Język

Nie jarają mnie jednak stopy pachnące jakimiś kremami, nasmarowane olejkami czy jakieś ubrudzone jedzeniem. Brudnych tzn. jakiś zakurzonych, upapranych tez nie lubię.
Odpowiedz
Lubię wąchać. Zapach stóp to dla mnie feromon. Oczko Osobiście lubię lekko słodki zapach stópki wyjętej np. ze skórzanej szpilki, mhhhh.
Odpowiedz

Bookmarks