Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Zapach stóp
  • 8 głosów - średnia: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(25-05-2016, 17:21)abacus napisał(a): Moim zdaniem należy odróżnić dwie sytuacje: (I) zadbane i czyste stopy, które nabiorą aromatu - silniejszego lub delikatniejszego - dzięki ich zmęczeniu i przepoceniu, (II) zaniedbane stopy. O ile zapach tych pierwszych to poezja da zmysłów, o tyle zapach tych drugich to katastrofa.
Myślę że mogę się z tobą zgodzić,sam uwielbiam zapach stóp ale zadbanych stóp a nie zagrzybionychUśmiech)),dzięki za komentarz jest wyczerpującyUśmiech
Odpowiedz
Czy ktoś z was miał styczność ,przyjemność wąchać śmierdzące stopy lub skarpetki ?
Odpowiedz
Ja wolę nylony.
Odpowiedz
na 10 pro jak wrazenia ,jak bylo z zapachem?
Odpowiedz
Uwielbiam jak są odziane w rajstopy, które są lekko przepocone Uśmiech
Odpowiedz
nie odpowiedziales mi?
Odpowiedz
...proponuję wrzucić na luz...
Odpowiedz
ale chodzi mi czy zapch jest mocny takich smierdzacych odrzuca czy nie?
Odpowiedz
wąchałem rajstopy bylej dziewczynie ,a teraz mam otrzymac smierdzace skarpetki dlatego pytam ,bo napisales ze wąchałes takie.
Odpowiedz
Wiesz, zależy co rozumiesz pod znaczeniem słowa "śmierdzący". Jeśli tak napisała Ci dziewczyna od której masz dostać owe skarpetki to możesz zrozumieć to wg. mnie dwojako. Mogą one mieć intensywny zapach potu, ten o który większości z nas tak bardzo chodzi, lub mogą rzeczywiście śmierdzieć skrajnym przepoceniem w połączeniu z brudem i np. substancjami z których były zrobione buty, o chorobach skóry które mogą wpływać na zapach nie wspominam nawet.

Oprócz tego ciężko porównać zapach skarpetek jednej dziewczyny z zapachem drugiej ponieważ każdy jest inny i każdy wąchający ma inne doznania.
Odpowiedz

Bookmarks