Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Zapach stóp
  • 8 głosów - średnia: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Oczywiście istotną rolę w fetyszu stóp odgrywa ich zapach, który może być różny, na to wpływa wiele czynników choćby nawet jakość obówia. Jaki zapach wy preferujecie?
Odpowiedz
Zapach stóp to rzecz pierwszorzędna, spocone wyjęte z trampek, balerinek to to co najbardziej pragnę, ja wolę mocniejszy zapach. Najlepiej jak stópka pachnie wyłącznie potem, czyli już wyjęta ze schodzonych już butów jakiś czas, żaden zapach chińszczyzny, nie lubię też, gdy stopy są brudne od chodzenia boso po podwórku, czy domu, tak jak mówię, najlepsze stopy po całym dniu w butach Uśmiech
Odpowiedz
...ja nie potrafię opisać najlepszego zapachu stóp...różna stopy w różnych konfiguracjach wzbudzają inne reakcje...wszystko zależy od konkretnego, jednostkowego przypadku...
...pozdrawiam....
Odpowiedz
Może trochę odbiegnę od tematu choć to też wiąże się z zapachem......ale jedzeniaUśmiech,co powiecie o takim zestawieniu,lubicie spaghetti?Uśmiech)

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
...lubie spaghetti...a tak podane to juz w ogole...
Odpowiedz
Jak już takie zdjęcia, to raczej temat powinien brzmieć "Smak stóp", a nie "Zapach stóp" Uśmiech Swoją drogą, to elegancki pomysł na jedzenie spaghetti Uśmiech
Odpowiedz
(22-05-2016, 12:40).InTeL. napisał(a): Jak już takie zdjęcia, to raczej temat powinien brzmieć "Smak stóp", a nie "Zapach stóp" Uśmiech Swoją drogą, to elegancki pomysł na jedzenie spaghetti Uśmiech
Trzeba se czasem urozmaicić życie Uśmiech)
Odpowiedz
Ja lubię spocony zapach stóp Uśmiech A co do jedzenia to ja niezbyt lubię jedzenie na stopach Uśmiech
Odpowiedz
Przepocone z tenisówek po upalnym dniu. Spocone z sandałków też ciekawe czy nawet szpilek. Ogólnie spocone stopy najlepsze
Odpowiedz
Moim zdaniem należy odróżnić dwie sytuacje: (I) zadbane i czyste stopy, które nabiorą aromatu - silniejszego lub delikatniejszego - dzięki ich zmęczeniu i przepoceniu, (II) zaniedbane stopy. O ile zapach tych pierwszych to poezja da zmysłów, o tyle zapach tych drugich to katastrofa.
Odpowiedz

Bookmarks