Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Zagraniczna Maisie Williams
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(02-02-2018, 21:22)Antonio napisał(a): R3Mi jest git ! Przyjacielu, genialna robota !

Ok, cieszę się, że teraz widać i wszystko się szybko ładuje, jak powinno. Uśmiech
Tylko kolejność niektórych zdjęć się pomieszała, ale nie wiem, dlaczego.
Pilnie poszukiwane osoby do SYSTEMATYCZNEJ pomocy przy spisie scen w polskich serialach telewizyjnych i nie tylko.
Odpowiedz
Niestety mnie tez się zdarza, że fotki dodają się zupełnie bez kolejności.
Chociaż nie wiem jakbym się starał - nie mogę tego obejść.
Musiałbym dodawać pojedynczo - wtedy się to ułoży jak trzeba.
Odpowiedz
Kolejne. Uśmiech

Załączone pliki Miniatury

Pilnie poszukiwane osoby do SYSTEMATYCZNEJ pomocy przy spisie scen w polskich serialach telewizyjnych i nie tylko.
Odpowiedz
Dzięki wielkie Uśmiech Przed Twoimi wrzutkami przyznam szczerze: nie znałem tej aktorki, a teraz to jestem nią zafascynowany Duży uśmiech
Odpowiedz
(03-02-2018, 01:53)Wojt napisał(a): Dzięki wielkie Uśmiech Przed Twoimi wrzutkami przyznam szczerze: nie znałem tej aktorki, a teraz to jestem nią zafascynowany Duży uśmiech

To jest nas już dwóch. Uśmiech
Szerzej znana jako Arya Stark z "Gry o Tron". Swoją drogą mały off topic - polecam obejrzeć, bo jeśli nawet ktoś fantasy nie lubi to jest tam kilka takich ról, dla których obejrzeć warto, m.in. właśnie Arya. Postać (i aktorka) wybija się zdecydowanie naprzód mimo silnej konkurencji (grają również m.in. Emilia Clarke i Natalie Dormer). Świetny jest również "Cyberbully" (Cyberszantaż) - może mało widowiskowy i z akcją rozgrywającą się praktycznie w jednym pomieszczeniu przez cały film - ale za to z cholernie ważną i aktualną dziś tematyką prześladowania w sieci.
Odpowiedz
Gry o Tron nie oglądam, bo nie mam czasu na seriale, ale film myślę że dodam do mojej listy 'do obejrzenia' Uśmiech Dla samej Maisie Uśmiech
Odpowiedz
(03-02-2018, 02:15)Wojt napisał(a): Gry o Tron nie oglądam, bo nie mam czasu na seriale, ale film myślę że dodam do mojej listy 'do obejrzenia' Uśmiech Dla samej Maisie Uśmiech

Akurat do premiery ostatniego Sezonu (6 odcinków) jest jeszcze grubo ponad rok, także spokojnie zdążysz nawet oglądając jeden odcinek na tydzień. Nie namawiam, ale polecam.
Odpowiedz
Caps z napisem "Watch next" jest niewiadomego pochodzenia, także jeśli ktoś zna źródło, bardzo proszę o info. Podobnie sprawa wygląda ze zdjęciem na samym dole.

Odpowiedz
Na WikiFeet wprowadzili niedawno głosowanie w ramach różnych kategorii i Maisie znalazła się na 5 miejscu w "Best toes of 2017". Uśmiech

Odpowiedz
Kolejna super wrzutka tej ślicznotki z cudownymi stópkami Uśmiech Dzięki.
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości