Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Zagraniczna Caity Lotz
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Aktorka, którą ja osobiście kojarzę jedynie z serialu "Arrow".

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
W poście znalazły się caps'y z nieznanych filmów/seriali.

Odpowiedz
W poście znalazły się caps'y z nieznanych filmów/seriali.

Odpowiedz
Uśmiech Duży uśmiech

Odpowiedz
Mistrzostwo świata Uśmiech Brawo!
Odpowiedz
Następne.

Odpowiedz
Niezwykle seksowna dziewczyna Uśmiech
Odpowiedz
(02-03-2018, 13:08)Wojt napisał(a): Niezwykle seksowna dziewczyna Uśmiech

Ciekawostka - jakiś ćwierćmózg na WikiFeet oznaczył to zdjęcie jako adult content, także tylko czekać, aż usuną. Może ja jestem jakoś nie w temacie, ale wydawało mi się, że adult content powinien się charakteryzować zdjęciem przedstawiającym odkrytą nagość - albo ja jestem ślepy słuchajcie, albo tej nagości tu po prostu nie ma, co skłania po raz kolejny do pytania, jacy idioci zajmują się zgłaszaniem zdjęć na WikiFeet hehe. Z kolei na stronie Maisie Williams na WikiFeet dodałem niedawno caps'y z making off-u sesji zdjęciowej dla ASOS Magazine i dzisiaj patrzę, że najwidoczniej ktoś musiał je zgłosić (pewnie jako no feet showing - nie wiem), bo pojawiły się na WikiFeet ponownie, ALE już inny użytkownik je wrzucił. Duży uśmiech
Żenada, co się wyprawia na tej stronie odkąd wprowadzili zasadę max. 8 zdjęć na event.

Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości