Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Zagraniczna Ariel Winter
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Obrazek: tumblr_nstbxqViaV1tkif2ko6_1280.jpg]
[Obrazek: tumblr_nstbyvNTZX1tkif2ko4_1280.jpg]
[Obrazek: tumblr_nstbyvNTZX1tkif2ko10_500.jpg]
[Obrazek: tumblr_nstbxqViaV1tkif2ko9_1280.jpg]
[Obrazek: article-0-16C8A2E3000005DC-49_308x425.jpg]
[Obrazek: tumblr_nstbr9i1cZ1tkif2ko5_1280.jpg]
[Obrazek: tumblr_nstbxqViaV1tkif2ko1_1280.jpg]
[Obrazek: tumblr_nstbr9i1cZ1tkif2ko6_1280.jpg]
Odpowiedz
nie obrazisz się jeśli właduję się ze swoimi znaleziskami w Twój wątek??? Duży uśmiech
Odpowiedz
Nie, najlepiej żeby każdy dodawał zdjęcia do istniejących, żeby o jednej osobie był tylko jeden wątek. Dodaj więc śmiało Uśmiech
Odpowiedz
Zdjęcie 
dzięki za zielone światło Duży uśmiech ... może i jestem debilem, ale jak wrzucić fotki jeśli mam je na swoim dysku???... koniecznie muszę je wrzucić na hosta i podać link??? (bo Twoich zdjęć nie da się wyświetlić w osobnym oknie... nie ma przekierowania na hosting zdjęć)
Odpowiedz
Musisz załadować na hosting. Moje da się otworzyć klikając prawym przyciskiem myszy na zdjęcie a następnie "Otwórz grafikę w nowej karcie".
Odpowiedz
Zdjęcie 
pytanie o wrzucenie zdjęć z dysku nieaktualne... już się z tym uporałem :Duży uśmiech.. a oto moje znaleziska (źródło: wikifeet):

Lave, okazuje się, że nie muszę korzystać z hostingu Duży uśmiech ... jak dodajesz nowy post to masz w opcjach pod postem taki biały box umożliwiający załadowanie zdjęć bezpośrednio ze swojego dysku twardego... dopiero uczę się tego forum i jego funkcjonalności, więc dopiero teraz to zauważyłem Język )
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości