Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Własne Stopy ;>
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Oczywiście, nie podchodzę negatywnie do zabawy z wibratorem którą wspomniałeś - tekst z więzieniem to był grubszy, ale cały czas żart Oczko
I said hey gal nice ankles
Odpowiedz
(16-01-2018, 10:55)Black napisał(a): Ja akurat jakoś swoimi stopami się nie zachwycam. [...] nigdy nie miałem na ich punkcie fioła. Uśmiech Co innego jakieś zgrabne zadbane kobiece stopy...
osobiście z czystym sumieniem mogę się pod tą opinią podpisać Duży uśmiech
Odpowiedz
Przyznam się, że zdarza mi się jak idę się myć powąchać swoje skarpetki lub majtki, ale raczej nie zdecydowałbym się na ssanie/lizanie swoich stóp, po drugie to trzeba być dobrze wygimnastykowanym żeby to robić, a ja raczej taki nie jestem Duży uśmiech Moje stopy nie są zbyt zadbane, także wolę kobiece delikatne stópki Uśmiech
Odpowiedz
Nie przepadam za swoimi stopami, odrzucają mnie jakoś.
Mojej Kobiecie także nie pozwalam ich za bardzo dotykać, nie lubię ich pokazywać i mieć ich na wierzchu, gołych przy kimś.

Aha, i po tyłku też nie ma prawa nikt mnie dotykać. Nie wyobrażam sobie tego, fuuu Duży uśmiech
Odpowiedz
Nieee, zdecydowanie nie podobaja mi sie moje wlasne stopy. W ogole to zadne stopy oprocz damskich nie wchodza u mnie w gre. Rowniez jak moj poprzednik wspomnial nie lubie miec swoich stop przy kims na wierzchu. Czuje wtedy silny dyskomfort Duży uśmiech
Odpowiedz
Uśmiech 
Moje nie są najgorsze, ale to raczej chodzi o zadbanie bym swobodnie się czuł w te upalne dni w sandałach albo gdzieś na plaży zamiast czuć zażenowanie, że wyglądam jak fleja Duży uśmiech
Nie widzę w tym jednak wcale żadnej "jazdy" na swoje własne, ale nie ukrywam że niektórzy z "drugiej orientacji" pewnie czasami zerkną. I jakoś mi to nie przeszkadza dopóki nie dostaję różnych propozycji a dostawałem. Duży uśmiech Co prawda wtedy chłopak był uchlany jak 150 ale wyjasniłem mu spokojnie co i jak Duży uśmiech Plaże w dużych ośrodkach wypoczynkowych wieczorami to zło Duży uśmiech

Pozdrówki Uśmiech
Odpowiedz
Stopy jak stopy, wolę damskie Oczko
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości