Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Witam serdecznie!
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Witam, jestem przede wszystkim fetyszysta, miłośnikiem, wielbicielem damskich stóp, nóg w szczególności mojej żony. Poza stopami, moje zainteresowania obracają się wokół pończoch, rajstop w przewadze cienkich (max. 20den), damskiej bielizny oraz wysokich obcasów.
Parametry stóp żonki; rozmiar 39, drobne, smukłe, długie paluszki i zawsze mięciutkie... 
Miło dołączyć do do Waszego grona, pozdrawiam.
Odpowiedz
Witaj na naszym forum Uśmiech Czuj się jak u siebie. Zachęcam do podzielenia się swoimi materiałami Oczko
[Obrazek: zvojRj2.jpg]
                Addicted to Women's feet
Odpowiedz
Cześć
Odpowiedz
(15-02-2018, 15:29)mmattt napisał(a): Witaj na naszym forum Uśmiech Czuj się jak u siebie. Zachęcam do podzielenia się swoimi materiałami Oczko

Ja póki co zachęcam do zerknięcia na avatar, to te cudeńka o których pisałem. Na pewno wkrótce podzielę się stópkami.
Odpowiedz
Bardzo ładne są stópki Twojej żony Uśmiech Czekam na kolejne wrzutki
                Addicted to Women's feet
Odpowiedz
(15-02-2018, 15:34)mmattt napisał(a): Bardzo ładne są stópki Twojej żony Uśmiech Czekam na kolejne wrzutki

Dziękuje w imieniu stóp, mam przekazać te miłe słowa, a może dziś je wypieścić?  Język
Odpowiedz
Przekaż oczywiście Uśmiech
                Addicted to Women's feet
Odpowiedz
Hej Uśmiech Świetne te stópki na avatarze Uśmiech Nie mogę się doczekać kolejnych fotek Uśmiech
Odpowiedz
(15-02-2018, 15:56)Wojt napisał(a): Hej Uśmiech Świetne te stópki na avatarze Uśmiech Nie mogę się doczekać kolejnych fotek Uśmiech

Dzięki, miło mi. Co Cię w nich urzekło? Cwaniak
Odpowiedz
Szkoda że czarneUśmiechw kolorze mogłyby wyglądać lepiejUśmiech
Odpowiedz

Bookmarks