Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Witam Serdecznie ;>
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hej, Jestem Carmi!
Od Lat Wczesno Nastoletnich Interesuję Się (Delikatnie Mowiąc) Damskimi Stópkami ;P
Bardzo Długi Czas Przeglądałem Forum Nie Mając Śmiałości Zarejestrować Się I Udzielać Wraz Z Innymi Użytkownikami, Lecz Przełamałem Się I Oto Jestem ;>
Mam Nadzieję, Że Uda Mi Się Wnieść Jak Najwięcej Do Naszej Forumowej Społeczności I Rozkręcić Kilka Ciekawych Tematów Których Jak Dotąd Na Forum Nie Odnalazłem.
Co Ciekawe Oprócz Damskich Stóp Bardzo Podobają Mi Się Również... Moje Własne Stopy... (Myślę, Że Ta Kwestia Może Rozpocząć Jeden Z Moich Pierwszy Tematów Na Tym Forum, Jestem Ciekaw Waszych Opinii ;P)
Jestem Również W Związku Od Kilku Lat Z Kobietą Która Doskonale Rozumie Moje Upodobanie Co Do Stóp Więc Myślę, Że Od Czasu Do Czasu Dorzucę Coś Do Forumowej Kolekcji Zdjęć ;>
Na Tą Chwile To Tyle I Do Zobaczenia W Kolejnych Tematach!
Odpowiedz
Cześć Carmi,

Fajnie, że już od dłuższego czasu bywasz na naszym forum. Zatem nie jesteś żółtodziobem i powinieneś znać zasady.

Moje uwagi, zaraz na początku, dla jasności:
Wypowiedzenie (zdanie) w języku polskim konstruujemy następująco - pierwsze słowo z dużej litery, reszta już z małej, pamiętając
o znakach przestankowych, ortografii itp itd.
Nie chcę Cię traktować z góry, ale To co napisałeś jest trudne do przeczytania, poza tym jesteśmy grupą ludzi, którzy celują wyżej,
zatem dbamy o czystość języka i poprawną pisownię (patrz REGULAMIN), a takie "wyróżnianie się" nie jest tutaj mile widziane.

Bardzo chętnie przyjmiemy Twoją inicjatywę dotyczącą dzielenia się zdjęciami stóp Twojej Kobiety, ale proszę Cię, nawet nie próbuj
wrzucić tutaj zdjęć swoich stóp bo osobiście dostaniesz ode mnie minusa i będę zgłaszał Twój post do usunięcia. Zresztą w takim
wypadku rzucimy się na Ciebie wszyscy, ponieważ to jest forum poświęcone tematyce kobiecych stóp i absolutną większość z nas
męskie stopy po prostu brzydzą, a na tym forum są one treścią niestosowną (REGULAMIN).

Pozdrawiam Cię serdecznie, mając nadzieję, że nie zniechęciłem Cię do działania w naszej społeczności.
Odpowiedz
Wybacz sposób w jaki napisałem tego posta, na innych forach był to sposób pisania przez który byłem niejako rozpoznawany, ale oczywiście jeżeli tu nie jest to mile widziane to jak najbardziej będę respektować takie zasady ;>
Jeżeli chodzi o udostępnianie zdjęć to spokojnie nie miałem zamiaru w rzucać tu zdjęć własnych stóp, jestem świadom jaka tematyka przewodzi temu forum i mniej więcej zauważyłem co można tu udostępnić, a co nie. Jeżeli chodzi o mnie mialem na myśli rozwinięcie tematu zainteresowania własnymi stopami jako dyskusji, a to myślę że nie będzie problemem ;>
Oczywiście na zdjęcia stóp mojej kobiety możecie oczekiwać, na dniach powinny pojawić się pierwsze wrzutki ;P
Odpowiedz
Witaj na forum Uśmiech Miło, że akceptujesz zasady tutaj panujące. Miłego pobytu życzę
[Obrazek: zvojRj2.jpg]
                Addicted to Women's feet
Odpowiedz
...hey...
...pozdrawiam....
Odpowiedz

Bookmarks