Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Witam
  • 2 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Witam. 
Jestem Azar i byłem również na poprzednim forum, aczkolwiek wątpię by ktokolwiek mnie kojarzył, ponieważ jako że nadałem sobie status obserwatora, to jak sama nazwa wskazuje, obserwowałem tylko forum bez udzielania się. Teraz jednak postanowiłem złamać śluby milczenia, że tak to ujmę.
Coś o mnie....
Kobiecymi stopami(a w zasadzie wtedy dziewczęcymi) zacząłem interesować się w wczesnych latach podstawówki i fascynacja tym tematem trwa nieprzerwanie do dziś. W między czasie rozwinął się we mnie też silny fetysz damskich butów, przez co od gimnazjum kiedy to dostałem w końcu pierwszy telefon z porządnym aparatem, zacząłem tworzyć całą kolekcję zdjęć butów koleżanek(zwłaszcza ubóstwiam wnętrza), o candidach nie wspomnę. 
Co oprócz fetyszu... interesuję się grami komputerowymi, fantastyką(kocham Star Wars), klasycznymi grami RPG, bieganiem.
W sumie wszystko, jak byście chcieli wiedzieć coś więcej to pytajcie.
Odpowiedz
Witaj na forum Uśmiech
Odpowiedz
...cześć...mam nadzieję, że podzielisz się z nami swoją kolekcją candid Uśmiech...
...pozdrawiam....
Odpowiedz
Witaj Uśmiech Ja również czekam aż pokażesz nam swój candid Uśmiech
[Obrazek: zvojRj2.jpg]
                Addicted to Women's feet
Odpowiedz
Zrobiłbym to z chęcią, lecz w obawie by nikt ich nie znalazł trzymałem wszystko na telefonie w odpowiedniej aplikacji (tzw. Audio Manager), lecz niestety miesiąc temu telefon szlag trafił i lata mojej pracy poszły na marne....(mocno to odchorowałem). Telefon w sumie cały czas mam i czekam aż znajdę rozwiązanie, które pozwoli mi odzyskać jego zawartość.
Odpowiedz
Cześć, jestem Misiek i uwielbiam lizać damskie stópki. Uwielbiam jak baba ma wymalowane na czerwono pazurki u stóp. :>
Odpowiedz
...baba to jest wielkanocna...na tym forum mówimy o dziewczynach i kobietach...
...pozdrawiam....
Odpowiedz
Siema Uśmiech
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości