Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Witam
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Witam wszystkich miłośników damskich stópek, jestem szczęśliwa posiadaczką takich... podobnoUśmiech kilku Panów po wrzuceniu ogłoszeń na olx odnośnie sprzedaży szpilek zaczęło się nimi zachwycać więc postanowiłam zgłębić temat u źródła. Liczę na Waszą pomoc szanowni forumowicze.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Witamy na Forum! ;>
Mam nadzieję, że Ci się u nas spodoba i "zagościsz na dłużej" ;>
Odpowiedz
mam pytanie jak ustawić zdjęcie w avatarze? Uśmiech
Odpowiedz
Witaj Uśmiech Genialna fotka, mam nadzieję że dodasz więcej Uśmiech

Co do avatara: wchodzisz w profil -> i tam z lewej strony jest 'zmień avatar' Uśmiech
Odpowiedz
dziękuję za podpowiedź musiałam przejść do pełnej wersji bo nie widziałam takiej opcji na mobilnej wersji
Odpowiedz
...cześć...rozsiądź się wygodnie...
...pozdrawiam....
Odpowiedz
Witam Uśmiech
Odpowiedz
(03-02-2018, 19:37)maławredna napisał(a): Witam wszystkich miłośników damskich stópek, jestem szczęśliwa posiadaczką takich... podobnoUśmiech kilku Panów po wrzuceniu ogłoszeń na olx odnośnie sprzedaży szpilek zaczęło się nimi zachwycać więc postanowiłam zgłębić temat u źródła. Liczę na Waszą pomoc szanowni forumowicze.
Witaj,niby w czym mielibyśmy ci pomóc?
Odpowiedz
ciekawa jestem upodobań i preferencji miłośników stópek, nie jest to temat powszechny w naszym kraju raczej tabu co jest moim zdaniem błędem, jak laska ma fajny biust i go eksponuje jest ok a stopy są mocno niedoceniane. Twarz mam bardzo przeciętną biustu prawie wcale to może chociaż stopami bym mogła zabłysnąć Uśmiech
Wydawało mi się że jeśli stopy to małe plus cienkie rajstopy, paznokcie na czerwono które widać po zdjęciu szpilek... ale po forum widzę ze ilu wielbicieli stópek tyle upodobań
Odpowiedz
Myślę, ze "wzór" jaki odpisałaś jest mocno stereotypowy ;>
Oczywiscie jest to piękny "komplet", ale tak jak wspominałaś jak wielu miłośników stóp tak wiele preferencji ;>
Jezeli o mnie chodzi ciemne rajstopki jak najbardziej, czerwony lakier również, ale rozmiar stopy jak najbardziej duży! ;P
Fakt faktem moja kobieta Stópki ma małe i dla mnie są najwspanialsze, lecz jeżeli chodzi i typowy ideał to zdecydowanie rozmiar ok. 40 ;>
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości