Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Wideo na YT wyśmiewające nasz fetysz
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

https://youtu.be/_iOxR4A516o
Co o tym myślicie? Facet czepia się bezpodstawnie czy ma trochę racji? Może i zaczepianie obcych dziewczyn i pytanie ich o temat stóp jest mało subtelne, ale w USA, skąd - jak mniemam - pochodzi autor kanału, raczej kobiety nie robią z tego większego problemu, a jeśli gość spotyka się z negatywnymi reakcjami, to raczej ich nie publikuje. Tymczasem komentujący youtuber skupia się na swojej własnej fobii na punkcie stóp.
Odpowiedz
(12-03-2018, 21:48)heckan napisał(a): https://youtu.be/_iOxR4A516o
Co o tym myślicie? Facet czepia się bezpodstawnie czy ma trochę racji? Może i zaczepianie obcych dziewczyn i pytanie ich o temat stóp jest mało subtelne, ale w USA, skąd - jak mniemam - pochodzi autor kanału, raczej kobiety nie robią z tego większego problemu, a jeśli gość spotyka się z negatywnymi reakcjami, to raczej ich nie publikuje. Tymczasem komentujący youtuber skupia się na swojej własnej fobii na punkcie stóp.

Moim skromnym zdaniem (odnosząc się tylko i wyłącznie do Twojej wypowiedzi, bo video nie widziałem) "zaczepianie obcych dziewczyn i pytanie ich o temat stóp" jest nie tyle mało subtelne, co pozbawione całkowicie dobrego smaku i kultury. Bo na zdrowy rozum jedyne, co w ten sposób człowiek może zyskać to wystraszenie tej kobiety. Generalnie uważam, że temat fetyszu stóp to jest temat do rozmowy z kimś, kogo znamy etc. Na pewno nie z osobą całkowicie obcą. A jeśli ktoś uskutecznia takie praktyki i rzeczywiście nie znając kobiety zadaje Jej "stópkowe" pytania to tylko pogarsza w ten sposób naszą i tak już zszarganą opinię (fetyszystów stóp). Co do USA - niespecjalnie się dziwię, że tamtejsze Panie nie reagują paniką albo oburzeniem, bo z tego, co wiem, Amerykanki GENERALNIE mają do tematu fetyszu stóp bardzo luźne podejście, a to dlatego, że w Stanach fetysz na kobiece stopy jest traktowany jako rzecz normalna i zdrowa, taka sama jak podziwianie kobiecego biustu na przykład. U Nas fetysz na stopy to jest coś, co absolutnie nie mieści się w społecznie akceptowanej normie zachowań, takie jest przynajmniej moje odczucie.
Pilnie poszukiwane osoby do SYSTEMATYCZNEJ pomocy przy spisie scen w polskich serialach telewizyjnych i nie tylko.
Odpowiedz
Szczerze to nie ma czym sie przejmowac. To jest youtuber - on wysmieje chociazby kolekcjonera starych monet. Tak zarabia na zycie, wyswietleniami. W przeszlosci tez pare osobistosci YT probowalo nam zaszkodzic a nadal jestmy. Nawet Sexmasterka nas chwalila Oczko
Odpowiedz
Ma rację. Ale nie "doobejrzałem" do końca, ze względu na niski ogólny poziom filmiku. : )
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości