Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Ulubione skarpetki na kobiecych stopach
  • 4 głosów - średnia: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

a ja lubię skarpetki takie z palcami i w zasadzie tylko takie reszta mnie nie kreci
Odpowiedz
A jakie to są skarpetki bez palców?
Odpowiedz
Lubię skarpetki z palcami,najlepiej czarne.
Odpowiedz
Ja lubie skarpetki rajstopkowe ale nie pogardze tez tymi bawelnianymi. Najlepiej jakies fantazyjne kolorowe lub wzorzyste. Takie do balerinek tez ubostwiam Uśmiech
Odpowiedz
(17-01-2017, 18:49)Wojtek77 napisał(a): A jakie to są skarpetki bez palców?
Jeżeli mowa o nylonych, to te bez wzmocnienia na części palcowej

NY-LO-NO-WE!!!!  Serce Serce Serce Serce Serce najlepsze i jedyne słuszne na kobiecych stópkach  Diabeł
Odpowiedz
Jestem zdania że jak nylon to tylko rajstopy/pończochy, a nylonowe skarpetki to dla mnie trochę takie antygwałty xD

A jak skarpetki to stopki, najlepiej schodzone, z odpowiednim zapachem i śladami użytkowania Język
Odpowiedz
No właśnie dla mnie antygwałtami są skarpetki bawełniane. Zero w nich kobiecości. A jednak jak stópka jest okolona nylonkiem dobrej jakości to cudo Uśmiech bo jest różnica w skarpetkach za 2 zł. i 5 par w pudełku i 7 zł. za dwie sztuki z Marylina czy Gatty.

Ale każdy ma swoje upodobania w tym temacie Uśmiech
Odpowiedz
(25-08-2016, 06:39)messifan94 napisał(a): Jeśli chodzi o mnie to moje ulubione skarpetki na kobiecych stopach to brak skarpetek
o to to Duży uśmiech ... zdecydowanie popieram Serce
Odpowiedz
Ogolnie nie przepadam wogole za skarpetkami na stopkach. Ale jezeli juz musza byc koniec to stopki albo takie biale przezroczyste (koronkowe)
Odpowiedz
Ubóstwiam tylko stópki i koronkowe Duży uśmiech
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości