Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Ulubione skarpetki na kobiecych stopach
  • 4 głosów - średnia: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mnie najbardziej kręcą białe bawełniane stopki, chociaż balerinkowymi też nie pogardzę Oczko
Odpowiedz
Jeśli chodzi o mnie to moje ulubione skarpetki na kobiecych stopach to brak skarpetek Oczko
Odpowiedz
Im dłużej siedzę w temacie, tym bardziej się przekonuje do wielu rzeczy tak samo było, ze skarpetkami, których początkowo nawet nie uznawałem za element fetyszu.
Zakolanówki - Uwielbiam, ale nie z punktu widzenia fetyszysty, uważam, że dodają kobiecie uroku.
Balerinki - Na mojej koleżance, wyglądały N I E S A M O W I C I E, aczkolwiek nie jarają mnie.
Skarpetki - Skarpetki + dżinsy = ideał.
Odpowiedz
Ja uwielbiam białe lub szare przepocone stopki Duży uśmiech
Odpowiedz
Skarpetki jak już jedynie białe do tego wiadomo z idealnym zapaszkiem Duży uśmiech
Odpowiedz
Stopki do balerin mają inny zapach i dlatego takie wolę, ale do zwykłych skarpetek nic nie mam
Odpowiedz
Najlepiej cale bose stopki bez rzadnego okrycia..ale jak musza byc to przed kostki stopki biale, najlepiej przezroczyste i koronkowe tylko na paluszki i pietki zeby stopki bylo gole ;0
Odpowiedz
A mi się podobają skarpetki w... Kropki Duży uśmiech
Moja dziewczyna często takie nosi i mam przez to bardzo miłe skojarzenia z nimi Duży uśmiech
Odpowiedz
Białe,przed kostkę.
Odpowiedz
Kiedyś uznawałem tylko białe stopki. Dziś już nie jestem taki restrykcyjny i bardzo podobają mi się zarówno kolorowe stopki jak i skarpetki wyższe za kostkę z różnymi, fajnymi workami. Stopki balerinkowe też bardzo pobudzają zmysły. Zakolanówki mnie jakoś specjalnie nie kręcą. Jeżeli coś ma być ponad kolano to lepiej żeby była to pończocha.
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości