Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Ulubione skarpetki na kobiecych stopach
  • 4 głosów - średnia: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jakie skarpetki najbardziej lubicie na kobiecych stopach? 
Balerinowe, stopki, a może wolicie zakolanówki?
Odpowiedz
Moimi ulubionymi skarpetkami są te które nie zakrywają kostki, więc ulubione to koronkowe majlepiej czarne bo w nich stopy najlepiej się prezentują takie jak w moich postach, pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
Stopki i balerinkowe. Kolorowe podkolanowki mnie sie bardzo podobaja Uśmiech
Odpowiedz
Ja również lubię stopki jak i balerinkowe Uśmiech Najlepiej takie cieniutkie i prześwitujące, gdzie dobrze widać stópkę Uśmiech
[Obrazek: zvojRj2.jpg]
                Addicted to Women's feet
Odpowiedz
Ja podobnie jak Jacek najbardziej lubię koronkowe Uśmiech
Odpowiedz
Ja też lubie stopki takie delikatne by widać bylo stópkę ale i podkolanowkami nie pogardze cieniutkie i wrzorzyste miodzioUśmiech
Odpowiedz
Powiem tak, to zależy do jakich butów te skarpetki. Np. do tzw. conversów moim zdaniem najbardziej pasują białe skarpetki i w sumie do przeróżnych trampek najbardziej podobają mi się białe skarpetki. Do balerinek najlepsze stópki nylonkowe, a przy krótkiej spódniczce, rajstopy, ważne też żeby nylony były przezroczyste, to też dla mnie ważne. Do szpilek oczywiście najlepsze rajstopy. Ale w sumie wszystkie skarpetki można zaakceptować na kobiecych nogach. Nie znoszę tylko widoku ubranych zwykłych skarpetek ubranych do balerinek/szpilek, a jeszcze co gorsze do sandałów, a mówię serio, już takie widoki widziałem.
Odpowiedz
Cienkie bawełniane, najlepiej białe do niebieskich dżinsów. Mogą być też różnokolorowe, ale najbardziej podobają mi się jednak białe.
"Jestem aniołem wśród demonów..."
Odpowiedz
...u mnie to różnie bywa...najczęściej zależy od tego z czym mają być połączone - jak prezentuje się reszta outfitu...
Odpowiedz
Jak dla mnie, to jeśli chodzi o skarpetki to białe i nie wiem dlaczego tylko białe. Ale jeśli chodzi o podkolanówki i zakolanowki to już różnie, mogą być wzorzyste, kolorowe i jakie tam sobie dziewcze wybierze . Nie ma różnicy tylko skarpetki w innym kolorze niż biały wydają mi się nie apetyczne .
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości