Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Ukrywacie swój fetysz?
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wracając do tematu,miałem w życiu kilka przygód związanych ze stopamiUśmiech,nie wszystkie były koloroweUśmiechwięc trzeba być bardzo ostrożnymUśmiech
Nie ukrywam fetyszu,ale też nie obnoszę się z nim
Odpowiedz
Jeśli kiedyś spotkam swoją druga połówkę, to raczej tego faktu przed nią nie ukryję, ale też nie będę ją napastował. Przed najbliższą rodziną to wiadomo ze jest pełen sekret, a jeśli jakiś znajomy/ znajoma zapyta się bezpośrednio która część kobiecego ciała mnie kręci to bezstresowo odpowiem że są to STOPY!!! Oczko
Pokaż mi swe stopy a powiem ci kim jesteś  Duży uśmiech
Odpowiedz
W te wakacje miałem sytuację ciekawą. Ładna szalona dziewczyna ok 25-30 lat zapoznana na treningu. Po jakimś czasie siedzieliśmy w samochodzie w nocy między polami i zaczęliśmy się bawić. Ona już wcześniej wiedziała ,że lubie stopy bo jej to zwyczajnie z uśmiechem powiedziałem ;D W sposób dominujący chciałem to je dotykałem, masowałem itp. Dziewczyny lubią jak idziesz po to co chcesz i sie nie przejmujesz. Siedzimy sobie w tym aucie i powiedziałem dawaj mi te stopy coś Ci pokaże ;D Ściagnąłem jej skarpetkę i od razu zacząłem lizać jej stópke, ssać palce i jednocześnie robiać jej dobrze Oczko Odleciała i zadyszanym głosem powiedziała ,że to cudowne i nikt tak jej jeszcze nie robił Oczko Więc Panowie uśmiech, pewność siebie i po swoje Oczko
Odpowiedz
o moim wie bardzo wąskie grono osób: dziewczyna, kilka przyjaciółek, którym fetysz stóp nie jest obcy i nie reagują na niego z obrzydzeniem, kilku znajomych no i nasze forumowe środowisko... to nie jest tak, że się tego wstydzę, ale też z drugiej strony nie chwalę się tym na prawo i lewo... żeby powiedzieć danej osobie o swoim fetyszu muszę wiedzieć, że ta osoba go (ogólnie) akceptuje i nie będzie mnie za to, że jestem fetyszystą stóp tępić
Odpowiedz
W mojej ocenie warto odróżnić ukrywanie fetyszu od umiejętności zachowania dyskrecji.

Czy swoim znajomym, świeżo poznanej kobiecie i rodzinie opowiadamy o tym, że lubimy seks analny, dochodzić w ustach albo kończyć na piersiach? Chyba raczej nie. Tak samo nie ma nic dziwnego w tym, że nie opowiadamy o naszym fetyszu każdemu i przy każdej okazji. Takie ograniczenie informowania o naszych upodobaniach jest jak najbardziej naturalne oraz zrozumiałe i - moim zdaniem - kwestie fetyszu można poruszać tylko ze swoją partnerką lub bliskimi znajomymi, gdy tematyka rozmowy dot. upodobań seksualnych. "Uszczęśliwianie" na siłę znajomych informacjami o tym, że kręcą nas stopy byłoby tak samo dziwne, jak opowiadanie na prawo i lewo o tym, ile cm ma na nasz penis i jaka jest nasza ulubiona pozycja.

Niestety, niektórzy swoisty coming-out fetyszysty utożsamiają z natrętnym eksponowaniem swojego fetyszu, a potem musimy przecierać oczy ze zdziwienia, gdy kolejny publicysta upatruje w nas - fetyszystach zboczeńców. Ukrywać się przed partnerką nie ma po co, bo w końcu cóż to za związek, w którym nie możemy się realizować, w tym nie możemy realizować swoich preferencji seksualnych. Każda kobieta to zrozumie, o ile do sprawy podjedzie się z umiarem i pewnością siebie, a nie będzie się zachowywało, jakby posiadanie fetyszu było jakimś niewyobrażalnym stygmatem, a ujawnienie tego faktu miało decydować o życiu i śmierci. Natomiast opowiadać na prawo i lewo, że jest się fetyszystą - nie ma sens, bo to faktycznie niezdrowe.
Odpowiedz
Tak ja sie ukrywam z moim fetyszem do damskich stopek. Wiem tylko o tym ja. Ale zamierzam powiedziec o nim mojej przyszlej drugiej poloweczce Uśmiech
Odpowiedz
A ja ukrywam swój fetish, bo jest dziwny lubie jak dziewczyna dotyka mnie stopami po twarzy albo jak by próbowała stanąć na niej. Ciekaw jestem czy by mi to zrobiła?

A ja ukrywam swój fetish, bo jest dziwny lubie jak dziewczyna dotyka mnie stopami po twarze albo jak by próbowała stanąć
Odpowiedz
O moim fetyszu wiedziały tylko moje dziewczyny i jeden przyjaciel, który też go ma. Reszta nie musi, bo i po co? Sprawami seksualnymi i quasiseksualnymi nie powinno się chwalić. Uśmiech
Odpowiedz
U mnie jak u Pana wyżej - dziewczyna i jeden przyjaciel - nie czuję potrzeby rozpowiadania o tym, bo i po co.
Odpowiedz
Poza moja dziewczyna nikt nie wie,
Odpowiedz

Bookmarks