Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Ukrywacie swój fetysz?
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Cześć, czy wy tez wydzicie się swojego fetyszu? Ja nigdy nikomu o nim nie powiedzialem. Jeszcze jak mialem dziewczyne, to udalo mi sie jej o tym powiedziec i razem sie zabawialismy (ddzieki Bogu!). Niestety wstydzilbym sie o tym mowic znajomym czy komukolwiek. W necie podpisuje sie roznymi nickami tak aby nikt nie domyslil sie kim jestem. Nie chcialbym rowniez zeby moja (teraz juz byla) partnerka powiedziala o tym swoim kolezankom czy co... Co wy na to?
Odpowiedz
Tylko moje byłe wiedzą o moim fetyszu oraz internetowe znajomości. Nigdy nawet nie myślałem aby powiedzieć o tym znajomym lub rodzinie - mam nadzieję że nigdy się nie dowiedzą. W internecie mówiłem o tym baaardzo wielu osobom, i robiłem to ostrożnie.
[Obrazek: 1830a09edd4ce.gif]
Odpowiedz
(13-09-2017, 19:46)LickFoot napisał(a): Tylko moje byłe wiedzą o moim fetyszu oraz internetowe znajomości. Nigdy nawet nie myślałem aby powiedzieć o tym znajomym lub rodzinie - mam nadzieję że nigdy się nie dowiedzą. W internecie mówiłem o tym baaardzo wielu osobom, i robiłem to ostrożnie.
Uwazasz ze to powod do wstydu, czy traktujesz to jako sprawe bardzo intymna?
Odpowiedz
Nigdy nie ukrywałem swojego fetyszu,uważam że nie ma w nim nic wstydliwego.Do tego trzeba dorosnąćUśmiech
Odpowiedz
Mam podobne zdanie co beliar. Czego tu się wstydzić? Moi znajomi i rodzina doskonale wiedzą, że stopy to mój fetysz (chociaż ja jestem po drugiej stronie niż Wy). Podobnie ma się sprawa z moim partnerem, który też jest fetyszystą. Mówimy o tym wprost i wszyscy wiedzą. Nie raz w związku z tym zdarza się, że koleżanki wystawiają mu stopy do masażu Oczko
Odpowiedz
Nie wstydzę się tego, jeżeli nie mówię to raczej dlatego że uważam że moj rozmowca nie zrozumie istoty tego upodobania. Za to w gronie wtajemniczonych potrafię nawet z tego żartować.
I said hey gal nice ankles
Odpowiedz
Ja nie ukrywam tego. Moja partnerka wie o tym od samego poczatku. Moje niektore znajome takze
Odpowiedz
Moja partnerka lubi jak sie bawie jej stopami i je lize. Moja poprzednia pomimo ze miala ladne stopy i lubila chodzic boso to nie dawala mi masowac swoich stop, a jak je liznalem to kazala mi przestac. Znajome maja rozne zdanie. Wiekszosci to nie przeszkadza, niektore mowia ze to dziwne. Jedna to lubi i bywa u mbue na zabawy stopami
Odpowiedz
(14-09-2017, 02:30)wentylator napisał(a): Nie wstydzę się tego, jeżeli nie mówię to raczej dlatego że uważam że moj rozmowca nie zrozumie istoty tego upodobania. Za to w gronie wtajemniczonych potrafię nawet z tego żartować.

Mam tak samo...
"Jestem aniołem wśród demonów..."
Odpowiedz
Ja ukrywam swój fetysz, nie mam jakoś odwagi mówić otwarcie o tym fetyszu, cały czas mam w głowie to, że moi znajomi mogą źle coś takie odebrać, zwłaszcza kobiety. Zastanawia mnie cały czas, ile kobiet w naszym kraju ma świadomość tego, że taki fetysz istnieje...
Odpowiedz

Bookmarks