Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

to nie było dawno temu
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wzruszyła mnie twoja historiaUśmiech
Odpowiedz
Cytat:Daj szansę innym dziewczynom, rozejrzyj się, może gdzieś pod Twoim nosem wzdycha do Ciebie koleżanka której nie zauważasz zaślepiony nieodwzajemnioną miłością.

Ja wiem, że są, nie dawno jedna mi nawet pisała, że od jakiegoś czasu jej się podobam i chciała by ze mną być. W pracy też jest jedna, której wpadłem w oko, wiem od koleżanki bo pytała się jej czy mam dziewczynę, specjalnie postarała się żeby siedzieć przy biurku obok mnie. tylko one w większości są jakieś dziwnie nie śmiałe, jak jesteśmy sami to już całkiem. Przez to nie czuje swobody w rozmowie, ja lubię gadatliwe dziewczyny, nie chce ciągle wymyślać tematów do rozmowy i nawijać, lubię słuchać kobiet, nawet jak gadają głupoty, ale niech do mnie gadają ;D Może i to ze mną jest coś nie tak, poznałem w życiu do tej pory tylko 3 kobiety z ktorymi mi się świetnie rozmawia.

Cytat:ps.ci ulegli potrafią zarabiać, to nie są fajtłapy życiowe, często to ludzie na wysokich stanowiskach, po prostu to Kobieta trzyma kasę dlatego muszą o nią prosić

U mnie była by to ciężka sprawa, źle się czuje nie mając pieniędzy. Chodź z drugiej strony ograniczenie ich mogło by wpłynąć pozytywnie, bo sam wiem, że nie raz za dużo potrafię wydać, ale żałuje dopiero rano Duży uśmiech

No cóż Diabliczka, bardzo Ci dziękuję za zrozumienie, wszystkim innym takżę, będzie co ma być, trzeba dalej rzyć ;D
Odpowiedz

Bookmarks