Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Szpilki
  • 3 głosów - średnia: 1.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi się podobają szpilki z zakrytymi palcami i najlepiej na platformie,wtedy taki widok mnie powala Duży uśmiech
Odpowiedz
A mi podobają się szpile z odkrytymi palcami w pończoszkach lub bez :3
Odpowiedz
Ja również lubię szpilki z odkrytymi paluszkami Uśmiech
Odpowiedz
(03-06-2016, 19:21)jacek74 napisał(a): Szpilki kojarzą mi się z czystą elegancją i pełnym erotyzmemUśmiech,choć jestem wielkim miłośnikiem balerinek to i tak zwracam szczególna uwagę na kobiety w szpilkach ,kojarzą mi się one z kobietami" niedostępnymi",mającymi władzęUśmiech

I właśnie mój drogi o to chodzi.... Widzisz kobietę w szpilkach  od razu myslisz jaka jest pewna siebie, pewna swojej kobiecości, silna i ma nad Tobą władzę ... :-)
Odpowiedz
Dla mnie szpilki to nie tyle obuwie erotyczne czy uświadamiające dominującą pozycję kobiety, ile obuwie eleganckie. Dlatego szpilki lubię nie tylko, gdy kobieta jest w sukience albo spódniczce, ale również jak jest w jakimś gustownym garniturze.
"Jestem aniołem wśród demonów..."
Odpowiedz
szpilki to jest dopełnienie kobiecych nóżek dojdą szyku uroku i seksapilu
Odpowiedz
        coś odemnie    

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Dzieki Czesiek Duży uśmiech
... kocham dzwiek Jej szeleszczacych rajstop przenikajacy sie ze stukotem i drapaniem Jej szpilek o ziemie, gdy kroczy przed siebie...

[Obrazek: Banner.jpg]

http://asiunia90.republika.pl
Odpowiedz
szpilki to kwintesencja kobiecości uwielbiam je nosić kiedy tylko mam taka możliwość i dziwię sie paniom które unikają szpilek . ja lubie nosić szpilki z wycięciem w wnętrze stronie stopy tak aby było widać łuk stopy aby. uwielbiam szpilki do spodni dzinsowych
Odpowiedz
Szpilki do dżinsów OK, ale spodnie nie mogą być za długie aby było widać wierzch stóp. Najlepiej do niebieskich dżinsów cieliste rajstopy i czarne szpilki.
"Jestem aniołem wśród demonów..."
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości