Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Szpiegowskie kamerki/aparaty
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Polecam brać przykład z amerykańskich fotografów amatorów których zdjęcia prezentowane są na forumUśmiecha nie instalować jakiś durnych aplikacji które i tak psują jakość wykonywanych zdjęć i filmów.Trochę wiary w siebieUśmiechi sprytu,a sukces murowany.
Odpowiedz
Używam smartfona + czasem aplikacja 'hidden camera" (nie jest najlepsza, bo nagrywa w 45 sekundowych fragmentach pomiędzy którymi jest kilkusekundowa dziura, poza tym nie można się dogrzebać do nagranych plików przez USB, istnieje tylko opcja wrzucania na FB, onedrive lub serwer FTP).

Telefony obecnie są najlepszym dyskretnym narzędziem, bo praktycznie każdy ich używa. Jak jestem zdeterminowany, to nie interesuje mnie czy ktoś widzi że nagrywam czy nie. Mam to w dupie, moja sprawa, mój telefon. Liczy się efekt i cel. Bywało nawet, że sam zagadywałem do dziewczyn (patrz mój wątek) a nawet kiedyś poszedłem z nimi na lody Oczko))

Alternatywnym sprzętem może być GoPro z serii Hero, ale to wydatek rzędu 1500 zł, za to jakość nawet 4K. Są też nieco tańsze kamerki sportowe, ale odradzam wszystkie poniżej ceny 600zł.
Odpowiedz
Kumpel kupił długopis żeby na złodzieja w pracy polować, to mi pożyczył do zabawy, zapłacił ponad 3 stówy na gospy. Jakość jest dobra pod warunkiem że jest dostateczne oświetlenie dookoła, bo w porównaniu do telefonu, kamery szpiegowskie nie posiadają różnych tych szmerów bajerów, co aparaty w smartfonach - mają ileś tam pikseli i nic poza tym, no jeszcze może dobra kamera ma szerszy kąt niż smartfon. Kupiłem w tym roku mini kamerę. Wygląda jak aparat skurczony w praniu Duży uśmiech https://gospy.pl/mikrokamery/184-mini-ka...a-qq7.html Trochę jest nieporęczny, ze względu na moje małe dłonie, ale nagrywa nieźle jeśli się wprawić i oswoić z tym szmelcem
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości