Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Szpiegowskie kamerki/aparaty
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Witam, zbliża się lato, kobiety zaczną nosić szpilki, japonki, sandały, i inne odkryte obuwie, jednym słowem raj. W związku z tym, szukam jakiegoś sprzętu, ponieważ chciałbym zająć się robieniem candid, już kilka miesięcy temu zainteresowały mnie szpiegowskie gadżety, wiem, że na forum dominują zwolennicy telefonów, ale w mojej sytuacji odpadają (moim celem są nauczycielki, w technikum z dziewczynami krucho, ale nauczycielki to mi się trafiły piękne Uśmiech  ),  z tego co się orientuje, takie zabawki nie są oporowo drogie i oferują całkiem przyzwoitą jakość, czy ktoś próbował bawić się kiedyś takimi gadżetami, jak szpiegowskie kamerki czy aparaty? Jak oceniacie produkty tego typu? A może znajdzie się ktoś poleci jakiś konkretny produkt (do 200 zł oraz opcjonalnie z możliwością zakupu w sklepie stacjonarnym). 
Od razu zaznaczę, że okulary z kamerką odpadają.
Odpowiedz
Dobry rejestrator samochodowy zrobi robotę Uśmiech
... kocham dzwiek Jej szeleszczacych rajstop przenikajacy sie ze stukotem i drapaniem Jej szpilek o ziemie, gdy kroczy przed siebie...

[Obrazek: Banner.jpg]

http://asiunia90.republika.pl
Odpowiedz
Rejestrator samochodowy chyba zbyt duży i rzucający się w oczy. Myślę, że autorowi chodzi o jakiś gadget, który mógłby zamontować w sposób niewidoczny w szkole.
Odpowiedz
dokładnie, poza tym mało który rejestrator samochodowy ma baterię działającą dłużej niż kilka minut
Odpowiedz
No i dodatkowo, trochę kiepsko wypada stosunek jakości do ceny, w porównaniu z tym co oferują szpiegowskie gadżety jak np. długopis czy brelok.
Odpowiedz
Zainwestowałbym w porządny aparat z dobrym obiektywem lub dobry telefon i tyleUśmiech
Odpowiedz
Telefony są teraz tak popularne, że można z nich dyskretnie korzystać praktycznie w każdej sytuacji i pozostać bez podejrzeń, a przy tym - te lepsze - zapewniają wysoką jakość zdjęć i filmów (np. telefon z nadgryzionym jabłuszkiem robi w mojej ocenie bardzo dobre fotki). Dodatkowo są aplikacje, które ukrywają na ekranie to, że robimy fotki - wystarczy poszukać. Taki zestaw: opanowanie + telefon + apka pozwalająca robić fotki w trybie przeglądania Internetu, to praktycznie gwarancja niewykrywalności.
Odpowiedz
Dzięki wszystkim za odpowiedzi, posprawdzałem wszystkie apki, do dyskretnego robienia zdjęć, i faktycznie jest to dużo bardziej efektywne, niż mi się to wydawało. Szpiegowskie gadżety sobie odpuszczę Uśmiech
Odpowiedz
No to pozostaje czekać na efekty i mamy nadzieję, że się z nami nimi podzielisz Oczko
Odpowiedz
Podacie jakieś sprawdzone apki tego typu? Najlepiej do robienia filmików z ukrycia. Bo gdy wszędzie wokół są jacyś ludzie, to nie zrobię zdjęć ani filmów, gdy to co nagrywam wyświetla mi się na wyświetlaczu - bo od razu wszyscy zauważą.
Albo może jakieś sprawdzone sprzęty szpiegowskie typu ukryta kamera w zapalniczce, itp? W miarę tanie, skuteczne, łatwe w obsłudze, nie wzbudzające podejrzeń?
Tyyyle dzisiaj przepięknych gołych stópek widziałem na uczelni i nie mogłem ich uwiecznić... A chciałbym się zająć candidami, żeby mieć się czym z Wami podzielić Duży uśmiech
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości