Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

SYBSKRYBOWANE WĄTKI
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

a co myślicie o dodanie opcji SUBSKRYBCJE??? przydatna rzecz. wchodzi np w SUBSKRYBOWANE WĄTKI i widzisz czy jest coś nowego w wątkach w których już dawałeś swoją wypowiedz. hmmm? parę różnych for przeglądam i to jest genialne. co uważacie na ten temat?[Obrazek: biggrin.gif]
Odpowiedz
(05-05-2016, 01:09)zxcvbnm napisał(a): a co myślicie o dodanie opcji SUBSKRYBCJE??? przydatna rzecz. wchodzi np w SUBSKRYBOWANE WĄTKI i widzisz czy jest coś nowego w wątkach w których już dawałeś swoją wypowiedz. hmmm? parę różnych for przeglądam i to jest genialne. co uważacie na ten temat?[Obrazek: biggrin.gif]

Opcja ta jest dostępna :Uśmiech Wystarczy wejść na interesujący nas temat i w lewym dolnym rogu klikamy w "subskrybuj wątek" i to wszystko :Język

Kiedy pojawią się nowe posty w subskrybowanym temacie, otrzymasz wiadomość email, a listę ich znajdziesz w profilu Uśmiech
Odpowiedz
(05-05-2016, 21:52)Stopomaniak napisał(a): Kiedy pojawią się nowe posty w subskrybowanym temacie, otrzymasz wiadomość email

jak dobrze, że tu trafiłem Duży uśmiech ... zauważyłem dziwną rzecz i wydaje mi się, że jest to błąd: otóż jak nie przeczytam iluś postów w danym wątku, który subskrybuję to przychodzą mi na pocztę 2 powiadomienia dotyczące tego tematu Smutny
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości