Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Stopy w obuwniczym
  • 5 głosów - średnia: 2.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(05-06-2016, 07:37)jacek74 napisał(a): A propo obwąchiwania pamiętam czasy kiedy mieszkając w bloku osiedlowym często widziałem buty moich sąsiadek pozostawionych na klatkach schodowych Uśmiech),dziwi mnie to że dzisiaj to już rzadkość szczególnie jak się ma ładne sąsiadki Uśmiech)

Kurde ja z czasów jak byłem małym bajtlem też pamiętam buty zostawione na klatkach schodowych. Ale myślę, że teraz coraz mniej butów ludzie zostawiają z powodu złodziejstwa, przynajmniej u mnie w rodzinie przestali wystawiać buty, bo po prostu kiedyś ukradli wujkowi buty i miał później problem Duży uśmiech
Odpowiedz
(05-06-2016, 14:36)Wojt napisał(a):
(05-06-2016, 07:37)jacek74 napisał(a): A propo obwąchiwania pamiętam czasy kiedy mieszkając w bloku osiedlowym często widziałem buty moich sąsiadek pozostawionych na klatkach schodowych Uśmiech),dziwi mnie to że dzisiaj to już rzadkość szczególnie jak się ma ładne sąsiadki Uśmiech)

Kurde ja z czasów jak byłem małym bajtlem też pamiętam buty zostawione na klatkach schodowych. Ale myślę, że teraz coraz mniej butów ludzie zostawiają z powodu złodziejstwa, przynajmniej u mnie w rodzinie przestali wystawiać buty, bo po prostu kiedyś ukradli wujkowi buty i miał później problem Duży uśmiech
A może dla tego że fetyszyzm staje się coraz bardziej popularny,tylko tacy psują nam opinieUśmiech))
Odpowiedz
Może ja zabiorę głos w tej dyskusji. Kiedyś tzn. W latach 70 i 80 tych ludzie w blokach i kamienicach się po prostu znali, wszyscy tak jak teraz na małej wsi rozmawiali ze sobą spedzali ze sobą czas i nikt się nie bał że ktoś komuś za ... imani dlatego zostawiali butelki ze śmietaną ,mlekiem oraz buty . Teraz to tylko dzien dobry i nic więcej u mnie lokatorzy w bloku szybciej się zmieniają niż kobieta torebki i buty.
Odpowiedz
...to fakt...znak czasow...sasiedzi sie depersonalizuja...niestety przenosi sie to tez na inne aspekty zycia...
Odpowiedz
Wydaje mi się że większość ludzi kupuje drogie buty i w trosce o ich bezpieczeństwo po prostu chowa je do domuUśmiech)
Odpowiedz
Ja czasami chodze Uśmiech żeby popatrzeć na stópkiUśmiech
jedna Pani tak po 30 spytała się mnie czy ładnie wygląda w tych szpilkach Uśmiech
Odpowiedz
W sklepach obuwniczych bywa ciekawie.
Odpowiedz
Nie zdarza mi się to za często, ale gdy nadarzy się okazja, to zawszę spoglądnę Uśmiech
Odpowiedz
Tak to już jest z nami fetyszystami że nie możemy się powstrzymać i nie ma w tym nic złego. Jedno co mi się bardzo podoba że jesli nasz wzrok nie jest zbyt nachalny to dziewczynom takie patrzenie nie przeszkadza a niektóre nawet specjalnie, potrafią nas prowokować np.wyciągając stupke z buta i bawić się nią. Ja ostatnio spotkałem taką dziewczynę na przystanku autobusowym, ale niestety nie miałem tyle odwagi żeby do niej podejść i zagadać i nie byłem sam tylko ze znajomymi. ..
Odpowiedz
Sklep obuwniczy to królestwo dla fetyszystyOczkodlatego lubię tam chodzićUśmiech
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości