Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Stopy w obuwniczym
  • 5 głosów - średnia: 2.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ja tam uwielbiam obserwować stópki innych kobiet,swojej żony kocham a obcych lubięUśmiech
Odpowiedz
Dawno temu (tak z 10 lat) jak jeszcze miałem dużo czasu to sobie łaziłem po galeriach i wypatrywałem. Ale nie nachalnie, tylko rundka wokół sklepu czy coś się trafi. O zdjęciach też nie było wtedy mowy (mało dyskretne telefony + słaba jakość).
Odpowiedz
A propo obwąchiwania pamiętam czasy kiedy mieszkając w bloku osiedlowym często widziałem buty moich sąsiadek pozostawionych na klatkach schodowych Uśmiech),dziwi mnie to że dzisiaj to już rzadkość szczególnie jak się ma ładne sąsiadki Uśmiech)
Uwielbiam zasypiać z moją twarzą na jej stopach.
Odpowiedz
....a mnie to akurat w ogole nie dziwi...buty to jednak wlasnosc prywatna...cale zycie mieszkam w bloku i mam przyjaciol w blokach i jakos na to zjawisko nie natrafilem...
Odpowiedz
Czasy się zmieniają, i kultura się zmienia Uśmiech
Odpowiedz
...czyli meszkales w blokach za Gierka?? Język...chyba az takiej roznicy wieku miedzy nami to nie ma Język...
Odpowiedz
(05-06-2016, 08:13)fajnietu napisał(a): ...czyli meszkales w blokach za Gierka?? Język...chyba az takiej roznicy wieku miedzy nami to nie ma Język...
Tak, obecnie też mieszkam w bloku,wróciłem na stałe, stąd te filmiki mojej przyjaciółki i sąsiadki Uśmiech
Odpowiedz
(05-06-2016, 11:42)multumescu napisał(a):
(05-06-2016, 08:17)jacek74 napisał(a):
(05-06-2016, 08:13)fajnietu napisał(a): ...czyli meszkales w blokach za Gierka?? Język...chyba az takiej roznicy wieku miedzy nami to nie ma Język...
Tak, obecnie też mieszkam w bloku,powrucilem na stałe, stąd te filmiki mojej przyjaciółki i sąsiadki Uśmiech

"żadkość", "powruciłem" - chłopie weź pisz po polsku
No rzeczywiście  ,to z pośpiechu,a ty co taki poliglota?!,to już pomylić się nie można!!!
Odpowiedz
...popieram walkę o poprawność językową (do granicy puryzmu)...ale Kolega ogólnie wydaje się być napięty jak plandeka na Żuku...
Odpowiedz
(05-06-2016, 11:52)fajnietu napisał(a): ...popieram walkę o poprawność językową (do granicy puryzmu)...ale Kolega ogólnie wydaje się być napięty jak plandeka na Żuku...
Dobre stwierdzenieUśmiech,nowy na forumUśmiech
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości