Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Stopy w obuwniczym
  • 5 głosów - średnia: 2.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zdarza Wam się czasem wejść do sklepu obuwniczego, wyłącznie z myślą, żeby popatrzeć na stopy kobiet przymierzających buty? Uśmiech  Mi osobiście zdarzyło się to wiele razy Duży uśmiech
Odpowiedz
Ja raczej sam zazwyczaj nie chodzę po obuwniczych sklepach tylko z moją lubą ,ale jak już jestem to często spoglądam na stopy innych kobiet bo to lubię,ale i tak najbardziej podziwiam stopy mojego skarbaUśmiech)
Odpowiedz
Czasem pstryknę jakieś fotoUśmiech

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Dobra robota Jacek Uśmiech
Odpowiedz
Jeśli wchodzę do sklepu obuwniczego, głównie z myślą kupna nowych butów, to często też pomyślę, o tym, że może jakaś kobieta będzie akurat mierzyła buty. Jednak nie chodzę zbyt często po sklepach, także ten widok jest rzadki.
Odpowiedz
..a podobno na bosą stopę nie można mierzyć butów Duży uśmiech
Co do tematu raczej nie ale często przy okazji własnych zakupow jakaś kobieta czy dziewczyna przymierza buciki to się widzi.
Odpowiedz
...ciekawy kolor lakieru...
Odpowiedz
ja gdzies takich kolorow nie lubie ale zdjecie calkiem ok Oczko
Odpowiedz
Będąc w obuwniczym coś tam podpatrzę, ale specjalnie w tym celu raczej nie chodzę. Generalnie nowe buty kupuję sporadycznie, więc rzadko kiedy zdarza mi się tam bywać Język
Odpowiedz
Czasami w jakimś centrum handlowym typu king cross coś tam uda się wypatrzec ale to tylko przy okazji robienia zakupów tak żeby pooglądać tylko kobiece stopy to raczej nie.
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości