Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Stopy nauczycielek
  • 5 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

też miałem dużo fantazji Uśmiech z czasów szkołyUśmiech
Odpowiedz
Nigdy nie zapomnę stóp mojej wychowawczyni z technikum. Zawsze miała ubrane cieliste podkolanówki pod spodniami. Nieraz machała bucikiem i miałem też okazję zobaczyć je w całej okazałości. Ma ona 46 lat i stopę mniej więcej 43-44. Była bardzo wysoką kobietą. Nigdy nie malowała paznokci, ale jej stopy były bardzo zadbane. Miałem wiele fantazji związanymi z jej stopami Duży uśmiech
Odpowiedz
Patryczek odpadł z forum, tak myślałem że długo miejsca tu nie zagrzeje i się sprawdziło.
Odpowiedz
Było kilka nauczycielek z pięknymi stopami, ale zdecydowanie najlepiej wspominam pedagog i polonistkę.
Odpowiedz
Oj miło wspominam panią z matematykiUśmiech mógłbym o niej książkę napisaćUśmiech
Odpowiedz
Z gimnazjum najbardziej wbiła mi się w pamięć pani od chemi nie dość że miała duży biust ale taki naprawdę duży chodź nie należała do puszystych kobiet jak to zwykle bywa a była normalnej budowy ciała, i te szpileczki klasyczne. Buty przebierala w swoim kantorku ahh jak by się chociaż na chwilę tam dostać niestety nie bawiła się butami pod biurkiem ale te piersi i jej nogi w czarnych nylonkach i szpilki boski widok.

Z koleji moja wychowawczyni była od wychowania fizycznego i jak wiadomo buty sportowe ale za to jak na wychowawczą się ubierała mmm biała kiecka do tego szpileczki coś w stylu skóry z węża bez nylonu niestety ale i bez tego widok na jej nogi w tych szpilkach był boski.

Obecnie dalej chodzę do szkoły zachcialo mi się zaocznie zrobić technika i mam bardzo ciekawą nauczycielkę do pokazania ale to już na moim wątku :-)
Odpowiedz
Gula to czekam na fotki Uśmiech
Odpowiedz
Ja miło wspominam nauczycielkę angielskiego z gimnazjum. Na każdych zajęciach czy to lato czy zima miała szpilki lub baleriny (zmieniała w szkole - żeby ktoś nie pomyślał, że w zimę tak do szkoły przychodziła Oczko ). Miała około 27-28 lat. Najczęściej opierała się o biurko i zdejmowała bucika uprawiając dangling. Była także wielką zwolenniczką rajstop Oczko Pamiętne czasy Oczko
Odpowiedz
kiedys mialem fajna paniom od matematyki - super babeczka i czesto miala buty z obcasem
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości