Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Stopy nauczycielek
  • 5 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Reaktywuję temat, który funkcjonował na poprzednim forum. Widzę, że został już poruszony w innym topicu, ale myślę, że zasługuje na osobny wątek Oczko Na pewno dla wielu z was stopy nauczycielek były obiektem westchnień, a być może to właśnie od nich zaczęła się wasza przygoda z fetyszem stóp Uśmiech Jeśli podobnie jak ja spędziliście wiele godzin lekcyjnych na patrzeniu się pod biurko/ławkę nauczycielki (albo kombinowaniu, jak tam zajrzeć Język ), to podzielcie się swoimi wspomnieniami  Oczko
Odpowiedz
O tak Uśmiech Doskonale pamiętam te czasy Uśmiech Szczególnie mi w pamięć zapadła jedna nauczycielka, co zawsze chodziła w szpilkach Uśmiech Co lekcję te jej zabawy tą szpileczką Duży uśmiech Wiele razy tak kołysała tym butem na palcach, że jej spadał ze stópki Duży uśmiech
Odpowiedz
Ja czasy szkolne lepiej wspominam ze względu na koleżanki w klasie, czasami udało się zobaczyć ich stópki. Jeśli chodzi o nauczycielki, to ja zbytnio nie miałem niestety takich widoków...
Odpowiedz
...ja podkochiwalem sie w stopach nauczycielki angielskiego z gimnazjum...coz to byla za kobieta...
Odpowiedz
Obie moje polonistki z czasów gimnazjum, matematyczka z czasów szkoły średniej... 3 pary stóp o których myślę do dzisiaj Uśmiech.

Pierwsza z polonistek uczyła mnie tylko przez rok, ale ile przez ten rok się nafantazjowałem i naoglądałem... Zwykle preferowała albo szpilki typu peep-toe albo w pełni otwarte szpilki i w takich butach chodziła po szkole cały rok, zawsze na bosą stopę. Dodatkowo pod stołem bardzo często buty zdejmowała, a że biurko miała odkryte... Godzinami i dniami moje myśli i oczy podążały w kierunku jej stóp Uśmiech. Odnosiłem czasem wrażenie, że wie o moich obserwacjach, bo parę razy złapaliśmy się wzrokiem podczas moich "podglądań".. Nie zmieniło to niczego poza tym, że od tego czasu gdy bawiła się stopami pod stołem częściej robiła to w kierunku mojej ławki Oczko. No i kolor paznokci- w większości przypadków mój absolutny faworyt- czarny lakier na dość szerokiej i długiej płytce paznokcia. Ideał Uśmiech

Druga z nich to była bardzo surowa kobieta, ale obdarzona pięknymi i dużymi stopami.. W szkole prawie zawsze w szpilkach albo w balerinach, shoe-playing pod stołem również aktywny..

A matematyczka z czasów szkoły średniej preferowała jaskrawe kolory paznokci, ale również z uwielbieniem do noszenia odkrytych butów. A, że miałem z nią dużo styczności to i sporo się jej stóp naoglądałem Uśmiech

Odpowiedz
Ja miałem w 3 gimbazie nową nauczycielkę historii, bardzo młoda po studiach i bardzo atrakcyjna. Na początku nic się ciekawego nie działo, mimo, że ubierała szpilki. Ale raz się podziało, ogólnie było mało osób w klasie, był późny październik, ona ubrana w szpilki na stopy w nylonach. W pewnym momencie zdejmuje buty, stawia je pod biurkiem i prowadzi lekcję na bosaka, mało jak siada to wystawia bose stopy na biurko, do tego czerwony lakier. Niestety lekcja się kończy i cała przyjemność również. Jeszcze kilka razy zdjęła buty na lekcji.
Odpowiedz
...całe gimnazjum fantazjowałem o takiej lekcji z moją nauczycielką angielskiego Smutny...
Odpowiedz
panie Obserwator twoja nauczycielka położyła stopy na biurko przed klasą w gimnazjum soory, ale jakoś mi się nie chce wierzyć. Ja chodzilem osiem klas do podstawówki, później trzy klasy do zawodowki i trzy klasy do technikum wieczorowego i żadnej nauczyciele by do głowy nie przyszło żeby stopy położyć na biurku. Może ja jestem starej daty albo chodziłem do najbardziej penerskiej szkoły w Poznaniu ale takie zeczy po prostu za moich czasów się nie zdarzały więc wątpię że u ciebie w gimnazjum była jakaś tak odważna.
Odpowiedz
To była jednorazowa akcja i do tego na połowę lekcji.
Odpowiedz
To u mnie w bodajże 3 gimnazjum nauczycielka z historii chciała puścić nam film z kompa przez rzutnik i żeby włączyć rzutnik musiała wejść na krzesło i na jedną z ławek i ściągnęła ciemne balerinki i w samych nylonkach stanęła na krześle i później stanęła na ławce i doskonale było widać jej stópki Uśmiech Szkoda, że ten moment trwał kilkadziesiąt sekund Smutny
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości