Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Stopy koleżanek z klasy.
  • 5 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(30-06-2016, 11:26)jacenty napisał(a): Nie rozmawiaj z Lave, bo to TRANS!!

Napisałam do Ciebie tylko że jestem bi, bo spytałeś czy jestem lesbą xD Jak widać nie wiesz co znaczy bi....

(30-06-2016, 11:20)Kacpi napisał(a): Mam, podasz mi swój nr. GG?

Masz na prywatnej wiadomości mój numer gg, wysłałam.
Odpowiedz
(30-06-2016, 10:28)Kacpi napisał(a): Mam jeszcze takie bez skarpetek.
bez skarpetek, ale w obuwiu???
Odpowiedz
Będąc w liceum, byłem świadkiem ciekawej sytuacji. Na ławce pod szkołą siedziały dwie dziewczyny. Jedna z nich miała strasznie brudne stopy, niemal czarne podeszwy. Tak trochę żartobliwie prosiła swoją koleżankę, żeby ta była tak dobra i wylizała jej stopy, bo jak ona będzie z takimi brudnymi chodzić. Natomiast na studiach poderwałem koleżankę w akademiku masując jej stopy. Kilka tygodni później zaprosiła mnie do siebie i grę wstępną zacząłem od całowania i lizania jej stóp. Miała bardzo ładne, zgrabne stópki i ewidentnie podobały jej się te pieszczotki. Szkoda tylko, że nie była zbyt bystra żeby mogło coś więcej z tego wyjść.
Odpowiedz
...masowanie stóp to świetny patent na podryw Duży uśmiech...nie ona jedna na to poleciała Oczko...
...pozdrawiam....
Odpowiedz
...w związkach w takim wieku tak to bywa Język...
Odpowiedz
No niestety, tak jest jak się ma naście lat,ale z drugiej strony to jest najlepszy wiek na zabawę i dziewczyny można namówić na wiele opcji bo wtedy każdy lubi poeksperymentować.
Odpowiedz
...ja wtedy to nawet nie myślałem o eksperymentach Oczko...
Odpowiedz
W wieku 16 lat na pewno już eksperymentowales z kobietą fajnietu, chodziło mi bardziej o pierwsze pocałunki obmacywanki . Co do stóp to u mnie pierwsze masaże już występowały, całowanie i lizanie to oczywiście też jeszcze nie .
Odpowiedz
...ja nieśmiały byłem Oczko...
Odpowiedz
Oj tam,oj tam jakoś ci nie wierzę. ..
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości