Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Sprzedam znoszone buty
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Witajcie.
Mam do sprzedania w dobre ręce moje 2 pary wysłużonych butów.
Prosze o kontakt osoby konkretnie zdecydowane.
Bez rezerwacji.Płatnośc tylko  przez tpay (niestety nie mam paypalaOczko)

Para nr1.
Płaskie buty,które są już ze mną 2 sezon.Odkleiła się w nich część materiałowa z wkładki, podeszwa jest już wytarta i spękana a także po bokach przy małych paluszkach zrobiły się dziurki.
Chodziłam w nich zarówno na bose stopy jak i w skarpetkach.Przeżyły wiele deszczowych dni, nigdy nie były prane.

Z chęcią sprzedam je za 30zł (już z kosztami wysyłki).Wysyłka tylko paczkomatem.Buty będą zapakowane próżniowo,żeby nie straciły nic ze swoojego zapachu.Dodatkowo tydzień przed wysyłką będę je nosiła na gołe stopy,żeby zapach był intensywniejszy.Rozmiar butków-38.
[Obrazek: bcnoq36fpfwn_t.jpg] [Obrazek: 3vov7ai48eid_t.jpg][Obrazek: fqiwcpyt82t2_t.jpg] [Obrazek: vfc54z81gjih_t.jpg]

Para nr2.

Biegowe buty Reebok one guide 2.0

Kupione początkiem 2016roku-mają za sobą ponad 1000km w biegu.Nigdy nie były prane, co widać po ich stanie znoszenia.Mimo,ze podeszwa nie wygląda na mocno zuzyta straciły już swoją amortyzację i sprawiają mi więcej bólu niż przyjemnosciUśmiech)

Cena:100zł juz z kosztami wysylki.Jeśli chcesz mogę je wysłać w oryginalnym pudełku, w jakim je kupowałamUśmiech
Jak w przypadku poprzednich butów-tydzień przed wysyłką będę je nosiła na gołą stopeUśmiech Rozmiar butów-38,5

Mają oddzielnie kupowaną wkładkę żelową z scholla.

[Obrazek: emujncsm9x3r_t.jpg] [Obrazek: qmut2bn38kco_t.jpg] [Obrazek: s5cth2mklnc5_t.jpg]

Jeśli natomiast żadne z powyższych nie przypadły Ci do gustu a jesteś fanem mocno znoszonych skarpetek-mam coś dla CiebieUśmiech
Tygodniowe( trenuje srednio 5-6razy w tygodniu) mocno przepocone i brudne skarpetki.
Pakowane próżniowo dostarczane przez paczkomat tylko dla Twojej przyjemnosciUśmiech
[Obrazek: a4ebnn8zlen0_t.jpg]

Skarpetki brudzę i upacam cwicząc w tych butachUśmiech
(adidas supernova st)
[Obrazek: w63oki2p92nq_t.jpg]
Odpowiedz
cena tych skarpetek?
Odpowiedz
15zl+kw
Odpowiedz
Oj kusisz  Oczko
Pokaż mi swe stopy a powiem ci kim jesteś  Duży uśmiech
Odpowiedz
Mhm te skarpetki Oczko
Odpowiedz
15 zł a i plus koszty wysyłki a skąd jesteście? ,i ile dni byly noszone czy jest możliwość zamówienia białych stópek?
Odpowiedz
jakbyś miała jakieś znoszone japonki to daj znać
Pokaż mi swe stopy a powiem ci kim jesteś  Duży uśmiech
Odpowiedz
(12-06-2017, 13:10)mesutozil5645 napisał(a): 15 zł a i plus koszty wysyłki a skąd jesteście? ,i ile dni byly noszone czy jest możliwość zamówienia białych stópek?

Jestem  1 -i w dodatku ona heheOczko
Południe Polski, ale nie ma mozliwosci odbioru osobistego.
Te na zdjeciu byly noszone ok 7-8dni. Aktualnie noszę stopki z kalenji jesli takie Ci pasuja.
Tak 15zł+koszt wysyłki.

(12-06-2017, 13:19)przemq napisał(a): jakbyś miała jakieś znoszone japonki to daj znać

ok choc ostatnio japonki to zdecydowanie nie moje buty:d
jesli juz to tylko pod prysznic po treningu Uśmiech
Odpowiedz
a jak sie odbywa platnosc mozna przy odbiorze ,np poczta wyslane czy kurierem
Odpowiedz
Wydaje mi się,że napisałam iż płatność przez tpayUśmiech
Nie wysyłam za pobraniem.Natomiast jeśli uważasz że okradne Cię z 24zl...well..może lepiej nie dobijamy targu Duży uśmiech
Odpowiedz

Bookmarks