Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Sprawdzone dziewczyny sprzedające swoją bieliznę
  • 2 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nie wiem czy dobry dział ale czy może ktoś z Was kupował używaną bieliznę i może polecić sprawdzoną dziewczynę?
Z tego co mi wiadomo aż roi się od oszustek a pieniędzy na takie przypadki szkoda.
Odpowiedz
...na szczescie nigdy nie musialem korzystac z tego typu uslug to nie wiem...moze sprawdz na Mango TV?? Oczko...
Odpowiedz
Idź do lumpeksu tam pełno używanej bielizny i to na kilogramy.
Odpowiedz
...rozumiem, że o higienie zapominamy...
Odpowiedz
fajnietu takich ludzi jak marek trzeba przestrzegać przed takimi zakupami żeby nie robili z siebie i teraz przepraszam za słownictwo ale posmiewiska. Taka pani wyśle ci albo nie wyśle co będzie chciała skąd wiesz że nie kupi czegoś w lumpeksie powiedzmy dwa kilogramy gaci. Wyśle ci powiedzmy 3 szt stringow ty zapłacisz powiedzmy za to 50 zl i będziesz się Z tego cieszył? ??
Odpowiedz
...ja takich zakupow nie robilem i nie mam w planach...zgadzam sie, ze zapewno 95% takich ofert to fake...moze jednak jakas uczciwa duszyczka sie znajdzie...
Odpowiedz
W naszym świecie nie ma uczciwych duszyczek . Spójrzcie sobie na anonse... tam aż roi się od ,,dobrych duszyczek,, które zaproponują ci nie tylko ciuchy na sprzedaż ale najlepiej jak przyjedziesz do niej a ona zrobi ci scat do buzi na ciało i wogole co tam jeszcze zechcesz jak stwierdzisz że jednak ci się nie podoba to szybko znajdziesz drogę powrotną i nie koniecznie wskaże ci ją tą dobra duszyczka. Już nie mówię o tym ze po takim kontakcie możesz się leczyć przez parę tygodni. Panowie specjalnie przytoczyłem tak ekstremalną sytuację bo niestety takich anonsów jest coraz więcej I trzeba się nauczyć je rozpoznawać im szybciej tym lepiej bo szkoda zdrowia na takie znajomości.
Odpowiedz
Ja uważam za bezsensowne kupowanie czyjejś bielizny. Przecież wiadomo, że jak jest metoda płatności TYLKO PRZELEW to jest to jakieś krętactwo.
Odpowiedz
Zapraszamy do mnie. Kontakt: sweetmarmolade @wp.pl
Odpowiedz
Marmolada w tym wątku jasno było napisane co myślimy o takich przesylkach , a tak wogole zanim zaczniesz pisać na forach posty to z grzeczności należy się przywitać a nie zarabiać w tani sposób.
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości