Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Spotkanie w Poznaniu
  • 2 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Możliwe bo na oficjalu dałem przecież zaproszenie. Więc wystarczyło napisać że jesteśmy dalej zainteresowani. To też na private bym napisał. Dziwne trochę.
Odpowiedz
Ja w ogole jej nie polecam pisałem któregoś razu to zastałem podobnie jak wy olani a wystarczy napisać sorki dzięki ale nie i po temacie.... Nie dojrzałe zachowanie poprostu
Odpowiedz
Nie mają obowiązku chcieć kontaktować się z każdym. Ja się dogadałem, spotkałem i jestem mega zadowolony.
Odpowiedz
(31-10-2017, 02:10)heckan napisał(a): Nie mają obowiązku chcieć kontaktować się z każdym. Ja się dogadałem, spotkałem i jestem mega zadowolony.

Jak najbardziej ale jeśli podejmuje się dialog to z kultury osobistej wypada poprostu powiedzieć tak bądź nie szanujmy własny czas i siebie na wzajem a nie zlewajmy na ludzi
Odpowiedz
Powiedzcie skoro nas interesują spotkania w Poznaniu to po co pisac z kimś z Zielonej Góry/Szczecina/Białegostoku w sprawie spotkania?

Osoby z Poznania i NAJBLIŻSZYCH okolic prosze pisać, ale też czasem nie wchodzimy na forum długie tygodnie, więcej wyrozumiałości mniej tupania nóżką. Tego wymaga kultura i dojrzałe zachowanie Duży uśmiech
Odpowiedz
Może chciał dojechać Język Sam jakbym wiedział że będę w Poznaniu i będę miał czas się spotkać to bym napisał.

Usunęliście fanpage?
Odpowiedz
Uuuuu Poznań rzut beretem :p
Odpowiedz

Bookmarks