Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Spotkanie w Poznaniu
  • 2 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Witajcie. 

Parka poszukuje fetyszysty stóp do wspólnej zabawy stopami Pani. Jesteśmy z Poznania.
Pani ma 22 lata. Szczególnie mile widziane osoby lubiące balerinki i wąchanie stóp ;] 

Więcej info na priv ;]
Odpowiedz
Marzę żeby wylizać podeszwy balerinek jakiejś Pani Kiss
Odpowiedz
Hmm brzmi strasznie zachęcająco Uśmiech
Odpowiedz
...proponuje dodac foto stop do ogloszenia....zebysmy wiedzieli na co sie ewentualnie piszemy Oczko....
...pozdrawiam....
Odpowiedz
Tez chetnie zobacze stópki Pani Uśmiech
Odpowiedz
ja nie z Poznania, także nawet jeśli oferta atrakcyjna to nie skorzystam (osobiście szukam w Szczecinie kogoś takiego Duży uśmiech )
Odpowiedz
(08-05-2016, 12:57)mikey napisał(a): osobiście szukam w Szczecinie kogoś takiego

Podobno masz dziewczynę z tym fetyszem z tego co pisałeś na wcześniejszym forum
Odpowiedz
Ostatnio nie mam do tego głowy, ale postaram się temat stworzyć ;] Stopy kobiece roz. 39.
Odpowiedz
(11-05-2016, 22:23)FeetManiac91 napisał(a):
(08-05-2016, 12:57)mikey napisał(a): osobiście szukam w Szczecinie kogoś takiego

Podobno masz dziewczynę z tym fetyszem z tego co pisałeś na wcześniejszym forum

nie przypominam sobie, żebym tak pisał... mam dziewczynę, która akceptuje mój fetysz i pozwala mi się zajmować swoimi stópkami, ale sama nie ma fetyszu stóp i nie czerpie z tego żadnej przyjemności (wynika to z faktu, że jest niepełnosprawna ruchowo podobnie jak ja i (tak samo jak ja) nie ma czucia ani w stopach ani w samych nogach, dlatego szukam sprawnej dziewczyny (koleżanki do zabaw stópkowych... swojej nie chcę zostawiać... po prostu chodzi o zaspokojenie się))
Odpowiedz
Jestem z okolic P., ale nie ten wiek niestety... pani mogłaby być moją córką.
Odpowiedz

Bookmarks