Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Spotkanie w klimacie ff - kto próbował?
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wiem że to może być żałosne, ale czy ktoś z was był na takim (płatnym) spotkaniu w klimacie fetyszu stóp? Jak wspominacie takie spotkanie?
Ja byłem 3 razy i 2 wspominam wspaniale, pierwszy raz był koszmarny  Huh
Pokaż mi swe stopy a powiem ci kim jesteś  Duży uśmiech
Odpowiedz
Nie byłem na takim spotkaniu i nie zamierzam. Wolę kasę wydawać na swoją kobietę (oczywiście nie chodzi tu o to, że muszę jej płacić aby móc dobrać się do jej stóp). A tak poza tym, dlaczego zakładasz, że to co zrobiłeś jest żałosne? Gdyby wszyscy byli tacy moralni, to agencje towarzyskie i krzaki przy szosach świeciłyby pustkami.
"Jestem aniołem wśród demonów..."
Odpowiedz
Cytat:Nie byłem na takim spotkaniu i nie zamierzam. Wolę kasę wydawać na swoją kobietę (oczywiście nie chodzi tu o to, że muszę jej płacić aby móc dobrać się do

Wiadomo że jak się ma kobietę to się o nią dba i jej stopy Uśmiech Pytanie bardziej kierowane do "singli"

"A tak poza tym, dlaczego zakładasz, że to co zrobiłeś jest żałosne?"

Nie wiem, w społeczności panuje jakieś dziwne przekonanie (może sobie tylko tak utroiłem) że jak chodzisz do takich pań to jesteś żałosny.
Odpowiedz
W społeczności czy w społeczeństwie ? Oczko

W grupie osób, które słabo się znają, łatwo jest kogoś osądzić czy też przykozaczyć bo jako anonim na forum
można udawać Casanovę, romantycznego Romeo czy innego pożądanego przez kobiety amanta.
Dlatego między anonimami  możesz usłyszeć opinie, że skoro korzystasz z płatnych usług erotycznych to znaczy,
że masz problemy aby zdobyć kobietę, czyli jesteś bardzo brzydki  i / lub głupi i przez to żałosny.  Takie opinie
pojawiają się także w sytuacjach rzeczywistych, ale najczęściej wtedy kiedy w grupie są kobiety.
Po prostu przed kobietami, nawet obcymi, chcemy uchodzić za lepszych, czystszych niż naprawdę jesteśmy Uśmiech

Wśród dobrych znajomych, w męskim towarzystwie, hasło "chłopaki idziemy na dziwki!" jest niezwykle popularne.
W tym przypadku nikt się nie kryguje.
Osobiście uważam, że w przypadku, kiedy chcesz jedynie zaspokoić swoje potrzeby, a nie szukasz stałego związku,
lepiej jest iść, zapłacić i niezobowiązująco dać upust swoim zachciankom, niż szukać sobie kobiety, którą uwiedziesz,
a później unieszczęśliwisz.
Odpowiedz
Nigdy nie byłem, ale jestem strasznie ciekawy tego koszmarnego pierwszego razu. Chętnie bym o tym przeczytał.  Duży uśmiech

A w kwestii samego podejścia do usług erotycznych, czy wręcz prostytucji, mogę obiema rękami się podpisać pod tym co napisał Antonio.
Odpowiedz
(01-03-2018, 19:17)John54 napisał(a): Nigdy nie byłem, ale jestem strasznie ciekawy tego koszmarnego pierwszego razu. Chętnie bym o tym przeczytał.  Duży uśmiech

A co tu dużo pisać, umówiłem się z panną z Wawy która niby zna się w tych klimatach. Przyszedłem o czasie, panna przywitała mnie jakże suchym tekstem "no co chłopaku, bawimy się?" Oczywiście widząc ładne ciałko przytaknąłem i wszedłem do środka. Krótki prysznic i wio do pokoju uciech. Panna uderzyła bacikiem o łóżko z  pytanie " a co za ubranie, rozbieraj się" (mniej więcej, mimo iż byłem w samych slipkach). Gdy ściągnąłem je i nagi siedziałem przed nią na łóżko, ta zapytała się mnie " to tak jak się umawialiśmy, strapon..." ja oczywiście w strachu bo to nie moja bajka brać coś do dupy na pierwszym spotkaniu. Wytłumaczyłem że na fetysz przyszedłem  i się zaczęło, położyłem się na łóżku a panna obok mnie tylko w przeciwną stronę ( dodatkowo zostały mi spięte ręce czymś na kształt kajdanek). Płożyła mi nogi i stopy  blisko twarzy i bez słowa zacząłem jej lizać zamszowe szpileczki. Tak mi zeszła prawie godzina, w ogóle nie czułem klimatu, zero upokorzenia. Dopiero na koniec panna kazała mi ściągnąć jej buty i masować stopy, oczywiście o masowaniu mam pojęcie jak krowa o pomidorach, ale jakoś je głaskałem. Jak już powiedziała że zaraz będziemy kończyć to wziąłem się za lizanie i ssanie jej paluszków które aromatycznie pachniały. 
Niestety całe spotkanie odbyło się na zasadzie "masz stopy i rób co chcesz" a  dla mnie brak chociażby pogardliwego tekstu czy rozkazów, klęczenia przed dominującą panią całkowicie psuje klimat. 
Na koniec jeszcze usłyszałem tekst że nie czaję tego klimatu, może kiedyś, był gwoździem do trumny. Później przez dobry tydzień miałem doła czy aby na pewno stopy to mój fetysz
Odpowiedz
No i bravo! Bardzo ciekawe wspomnienie sytuacji, która może nie była dla Ciebie ekscytująca,
ale potrafisz o tym pisać i z pewnością wyciągnąłeś z tego jakieś wnioski.

Nie chodzi mi o to, że powinieneś dojść do wniosku, że usługi płatne są do d*py ale raczej o to,
że chyba mało precyzyjnie określasz swoje oczekiwania.
Może jakbyś powiedział na początku, że oczekujesz od dziewczyny trochę większej aktywności
i, przede wszystkim, inicjatywy - to ona by się bardziej postarała.
Nie bardzo zrozumiałem ostatnie zdanie.
Czy to ona Ci powiedziała, że nie czaisz klimatu, czy powiedziała tak o sobie samej ?
Odpowiedz
(01-03-2018, 21:24)Antonio napisał(a):   ale raczej o to,
że chyba mało precyzyjnie określasz swoje oczekiwania.
Może jakbyś powiedział na początku, że oczekujesz od dziewczyny trochę większej aktywności
i, przede wszystkim, inicjatywy - to ona by się bardziej postarała.
Nie bardzo zrozumiałem ostatnie zdanie.
Czy to ona Ci powiedziała, że nie czaisz klimatu, czy powiedziała tak o sobie samej ?
Też do takiego wniosku doszedłem ( brak precyzyjnego określenia oczekiwań) ale to był mój pierwszy raz więc miałem cykora i jej o tym nie wspomniałem ale częściowo też jej wina bo nie zapytała o moje oczekiwania tylko na dzień dobry strapon  Język . Teraz chodzę do Pani dominującej z Łodzi i scenariusz jest ustalany przez telefon i częściowo przed spotkaniem więc problemów nie ma (chyba że o czymś zapomnę) 

Co co ostatniego zdania, to ona tak powiedziała o mnie. Z resztą odnosiłem wrażenie że dziewczyna jest jedną z tych co to biorą kasę i chcą szybko spławić klienta bez jakiegokolwiek swojego udziału.
Odpowiedz
Dobrze , że chociaż paluszki miała aromatyczne Uśmiech
Odpowiedz
Ja to byłem parę razy na takich spotkaniach i większość wypadła nie najgorzej. Generalnie to nie zawsze chodziłem z myślą o fetyszu. Parę razy wybrałem się na zwykły masaż, a że panie miały sexy stópki i były otwarte na propozycje to jakoś to tak samo wyszło  Język Jeżeli przeglądacie strony z ogłoszeniami towarzyskimi to warto zwrócić uwagę czy panna ma zaznaczone w szczegółach: fetysze, footjob itp lub po prostu pisze o tym w treści ogłoszenia. Jeżeli tak to macie już w zasadzie 100% pewności, że będzie w ,,klimacie'' a jej stopy będą gotowe do zabawy  Duży uśmiech Koniec końców uważam, że zdobyć własną kobietę która Cie pociąga i spełniać razem z nią wasze wspólne fantazje to coś bezcennego i jest to dla mnie priorytetem. Jednak jeżeli akurat takowej nie posiadam to nie po to zarabiam pieniądze żeby masturbować się przy komputerze bo to jest chyba bardziej żałosne niż płatny seks? A i jak okres jest taki że akurat nie zanosi się abym w najbliższym czasie miał przykutasić normalnie to też nie będę jajec kisił  bo życie spierdala  Cwaniak
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości