Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Spotkanie na poziomie
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tak jak w temacie. Od kilku dni mam pomysł, czy nie fajnie byłoby spotkać się w większym gronie osób z forum. Oczywiście wiązałoby się to z utratą anonimowości, ale z założenia na takim spotkaniu pojawiłyby się osoby, które prezentują już pewną dojrzałość i świadomość, a co za tym idzie nie wyrwałyby się na ewentualnym spotkaniu z tekstami jakie pojawiały/ją się od użytkowników pokroju Damon czy idlaw. Jesteś dojrzały? Nie traktujesz innych z tym upodobaniem jako zbokoli? To i siebie tak nie traktujesz i nie będziesz mieć problemu z ujawnieniem się jako spoko człowiek i wyjściem do ludzi.
Na takie spotkanie na pewno (i nie mówię tu o wykluczanu ich) też nie pofatygowałyby się setki pijawek, które tylko i wyłącznie ściągają stąd materiały by >>podziwiać je<< w swoich norach wybąkawszy na forum jedynie "super stupki" (pisownia celowa)
I said hey gal nice ankles
Odpowiedz
Jeśli ktoś napisze (nawet z błędem) "super stupki" czy nawet da uśmieszek albo niech zacznie się wykłócać to,
według mnie, już nie jest pijawka forumowa. Wykazuje bowiem MINIMUM aktywności.
Popatrz, w moim temacie Dziewczyny bose (i nagie) wrzuciłem nowe fotki i zapytałem czy chcą jeszcze.
Wygląda jakby tam nawet pies z kulawą nogą nie przelazł. Jestem zblokowany i nie mogę wrzucać nowych fotek
bo nie chcę by mój kolejny post scalił się z poprzednim.

A co do tematu Twojego postu czyli propozycji spotkania na żywo - piękna inicjatywa. Życzę powodzenia !
Odpowiedz
Dziękuję, chociaż mam przeczucie że w Twoim "powodzenia" może kryć się - i tak się to nie uda / na mnie nie licz - mam świadomość że spotkaniem takim zainteresuje się raczej niewiele osób, ale tu nie chodzi o bicie rekordu zagęszczenia stopomaniaków na metr kwadratowy. Ktoś kto nie daje nic od siebie (czy to merytorycznie czy w postaci materiałów zdjęciowych) jak dla mnie jest pijawką, która tylko wyciąga rękę.

Napisałem coś w Twoim temacie (tak, żeby nie pisać nieprawdy, ale starałem się kulturalnie) więc możesz dalej wrzucać Oczko
Odpowiedz
Inicjatywa bardzo fajna, tylko myślę że byłoby to niemożliwe w realizacji. Podejrzewam że będzie ciężko z miejscem, czasem spotkania itp. Nie każdemu by pasował termin, miejsce- normalka.
Odpowiedz
Ciekawe. Pytanie gdzie i kiedy ;]
Odpowiedz
(31-01-2018, 16:09)wentylator napisał(a): Dziękuję, chociaż mam przeczucie że w Twoim "powodzenia" może kryć się - i tak się to nie uda / na mnie nie licz
(...)
Napisałem coś w Twoim temacie (tak, żeby nie pisać nieprawdy, ale starałem się kulturalnie) więc możesz dalej wrzucać Oczko

Przyjacielu, dziękuję za wsparcie w moim temacie.

W temacie spotkania stopomaniaków - nie mam takiego przekonania, że na pewno się nie uda.
Gdybym tak uważał, z pewnością bym to napisał tutaj lub w PW.
Natomiast jeśli chodzi o moje osobiste zaangażowanie w tą inicjatywę, niestety jest tak jak podejrzewasz.
Mam za dużo powodów, o których nie chcę pisać, a które wykluczają mój udział w takim spotkaniu.
Odpowiedz
Jestem na innym forum i tam organizowaliśmy spotkania przy piwie. A tamto forum też traktuje o fetyszu, tylko trochę innym. I jakoś niektóre osoby nie miały oporu aby się ujawnić. Na spotkaniu stopomaniaków też chyba byłaby swobodna pogawędka przy piwie a nie rzucanie się na stopy postronnych kobiet. Chyba, że jestem w błędzie, to mnie z niego wyprowadźcie... Uśmiech
"Jestem aniołem wśród demonów..."
Odpowiedz
Osobiście chętnie przyszłabym na takie spotkanie Język Oczywiście pod warunkiem, że nie byłoby na drugim końcu PL Oczko Mam też na myśli zwyczajne spotkanie przy piwie a nie oddawanie swoich stóp do zabawy Język
Odpowiedz
Co do miejsca to rzeczywiście może być problem żeby wszystkim dogodzić Oczko nie wychodzę z pomysłem by było to w moim mieście (nie, nie jest to Gdańsk), bo nie chcę stać się nieformalnym organizatorem tego spotkania, zresztą byłoby to z mojej strony lenistwo i egoizm ;P

wg mnie to powinno być jakieś miejsce ze spoko dojazdem, więc raczej większe miasto, albo jakaś popularna wczasowo miejscowość, gdzie każdy kto chciałby się spotkać będzie się musiał trochę - w miarę możliwości - ruszyć.

Myślę że niektórzy, szczególnie po podchmieleniu, mogliby zmienić się w stópkowych dzikusów, ale z założenia to byłoby cywilizowane spotkanie dorosłych ludzi. Antonio - muszę przyznać, zasmuciła mnie Twoja odmowa, aczkolwiek nie znam całego kontekstu więc uszanuję ją.
Odpowiedz
Ja może okażę się egoistą, ale w Warszawie chyba łatwo o ewentualny nocleg i w miarę do stolicy jest równa odległość z całej Polski.
"Jestem aniołem wśród demonów..."
Odpowiedz

Bookmarks