Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Spotkanie Katowice i okolice
  • 2 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Witam serdecznie wszystkich fetyszystów i fetyszystki Uśmiech Poszukuję pani na miłe spotkanie w  klimacie fetyszu stóp. Więcej informacji na priv  Uśmiech Pozdrawiam.
Odpowiedz
Na śląsku to niestety nie da się znaleźć pani fetyszystki... Smutny
Odpowiedz
Wojt, znajdziesz na Śląsku kobiety fetyszystki, ale to raczej w większości będą komercyjne panie Uśmiech  Pełno ich w na stronach klimatycznych.
Odpowiedz
(14-05-2016, 21:48)Segreto napisał(a): Wojt, znajdziesz na Śląsku kobiety fetyszystki, ale to raczej w większości będą komercyjne panie Uśmiech  Pełno ich w na stronach klimatycznych.
Takich kobiet to nie liczę. To nie dla mnie Uśmiech
Odpowiedz
Wojt, a Kitty ze stopomana nie była przypadkiem ze Śląska?
Odpowiedz
...była ze Śląska...
Odpowiedz
Panowie osobiście znam jedną fetyszystkę ze śląska nawet miałem okazje się z nią spotkać na stópkowe zabawy wystarczy dobrze poszukać i nie mówię tu o paniach z ogłoszeń Oczko
Odpowiedz
Kitty była ze Śląska, nawet z Bytomia podobnie jak ja Uśmiech
Odpowiedz
Panie z ogłoszeń to mają swoją nazwę. Jak sama ona wskazuje robią to dla pieniędzy. A nie ma to jak wtedy gdy i dla dziewczyny jest to przyjemność i spełnienie.
Odpowiedz
(16-05-2016, 22:42)Lave napisał(a): Panie z ogłoszeń to mają swoją nazwę. Jak sama ona wskazuje robią to dla pieniędzy. A nie ma to jak wtedy gdy i dla dziewczyny jest to przyjemność i spełnienie.

Właśnie. Obie strony po takich zabawach będą zadowolone więc nie ma sensu płacić.
Odpowiedz

Bookmarks