Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Sosy chili
  • 4 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jestem wielkim miłośnikiem sosów chili,i ostrej kuchniUśmiech,bardzo ostrejUśmiech znajdzie się ktoś kto równie jak ja testuje sosy pikantne,bardzo pikantne ,i zabójczo pikantneUśmiech,moim faworytem jest Satan's Blood Hot Sauce (40 ml)

Załączone pliki Miniatury

Uwielbiam zasypiać z moją twarzą na jej stopach.
Odpowiedz
Ja także bardzo lubię ostrą kuchnię, ale sosów chili za bardzo nie lubię Uśmiech Ale im bardziej danie pikantne tym lepsze Uśmiech
Odpowiedz
Uwielbiam ostrą kuchnię, ale niestety nie rozróżniam sosów chili Smutny.
Odpowiedz
...jestem wielkim fanem wszystkiego co ostre...uwielbiam tajska kuchnie...soso chilli...papryczki jalapenos i piri-piri to moje naturalne, kulinarne srodowisko...
Odpowiedz
(04-06-2016, 09:09)fajnietu napisał(a): ...jestem wielkim fanem wszystkiego co ostre...uwielbiam tajska kuchnie...soso chilli...papryczki jalapenos i piri-piri to moje naturalne, kulinarne srodowisko...
Świetnie,kiedyś dałem teściowej na spróbowanie piri piri w oliwceUśmiech),dobrze że miałem mleko w pobliżuUśmiech)
Odpowiedz
---tesciowej powiadasz?? Duży uśmiech...
Odpowiedz
(04-06-2016, 09:14)fajnietu napisał(a): ---tesciowej powiadasz?? Duży uśmiech...
No tak,zapytałem a ona się zgodziła,odważna z niej kobietaUśmiech)
Odpowiedz
...wiekszosc zieciow by jednak mleka nie podala Język...
Odpowiedz
(04-06-2016, 09:21)fajnietu napisał(a): ...wiekszosc zieciow by jednak mleka nie podala Język...
Moja teściowa to porządna kobieta "nie wiarygodne a prawdziwe" no i mam słabość to jej stópUśmiech)
Odpowiedz
...ten ostatni argument by wiele tlumaczyl...
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości