Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Skasowanie punktów reputacji przyznanych przez forumowe trolle
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mam taką prośbę. Czy admin mógłby pokasować wszystkie punkty reputacji przyznane przez niesławnego protagonistę i jego inne konta?
...w Twoim przypadku zrobione...zgłaszajcie mi te punkty...
...pozdrawiam....
Żeby nie zakładać nowego tematu. O co chodziło z olkiem1999?
Jacenty też jest trollem.
To forum przypomina już wylęgarnię trolli. Czy Admin może coś z tym zrobić, żeby jeden użytkownik po zbanowaniu nie zakładał kilkunastu kolejnych kont? Niezbyt dobrze to wygląda w oczach nowych potencjalnych użytkowników...
"Jestem aniołem wśród demonów..."
Powinien coś zrobić. To nigdy nie były fora dla nastoletnich onanistów tylko prawdziwych miłośników stóp, fora na pewnym poziomie.
Na razie ten "dobry poziom" jest niweczony przez jednego gamonia, z którym admin ani moderacja nie mogą sobie poradzić. Banować jego konta można w nieskończoność.
(30-06-2016, 11:49)OdblokujciePROTAGONISTE napisał(a): Konta można zakładać do końca życia albo dłużej Oczko

Chyba, że oprócz banowania zablokuje się zakres numerów IP, z których piszesz posty.
(30-06-2016, 11:52)Black napisał(a):
(30-06-2016, 11:49)OdblokujciePROTAGONISTE napisał(a): Konta można zakładać do końca życia albo dłużej Oczko

Chyba, że oprócz banowania zablokuje się zakres numerów IP, z których piszesz posty.

Popieram, trzeba podjąć ostrzejsze kroki.
(30-06-2016, 11:55)OdblokujciePROTAGONISTE napisał(a): Hahahahahahhahahah dobre!

Sądząc po twojej reakcji to pewnie nawet nie wiedziałeś, że na forum z użytkownikiem można zrobić wszystko. Dziwi mnie tylko, że do tej pory admin jeszcze tego nie zrobił.

Ale dłużej trolla nie będę edukował, bo nie wart mojego cennego czasu. Zwykła deska ma więcej IQ...

Bookmarks