Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Rzeczywistość.
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hej, jestem użytkownikiem(od pewnego czasu mniej aktywnym) tego forum już od bardzo długiego czasu. Nie wrzucam tu w sumie zdjęć, często nie komentuje itp. Ale zastanawia mnie, nie wiem czy WAs też, na ile to wszystko jest realne. Odnoszę wrażenie, że w tym środowisku bardzo trudno poznać kogoś prawdziwego, rzeczywistego. Oczywiście rozumiem to, że jest tu duża przewaga mężczyzn nad kobietami, aczkolwiek nieodparcie wydaje mi się, że poznać tutaj kobietę, po prostu nawet do zwykłej rozmowy graniczy z cudem. Też tak to odbieracie? 

PozdroUśmiech
Odpowiedz
Nie wiem czy dobrze rozumiem Twój post, ale czy chodzi Ci o to, że chciałbyś poznać tu jakąś kobietę, co do której miałbys pewność, że nie jest to żaden podszyw lub inny fake? To forum jest generalnie adresowane do wielbicieli damskich stóp - a więc do mężczyzn albo lesbijek które mają taki fetysz (a tych drugich jest oczywiście znacznie mniej ze względu na bardzo specyficzne połączenie upodobań), więc ciężko będzie poznać tu jakąś kobietę która jest adresatką takich awansów. Jeżeli jakieś tu są to zapewne z ciekawości i się nie wychylają Oczko

Oczywiście nie mam tu na myśli pani Diabliczki, która nie dość że jest w temacie to jeszcze można z nią pogadać na naprawdę wysokim poziomie, a do tego często ma ochotę dzielić się swoimi zdjęciami, ale jak widzisz, to jedyna 'realna' kobieta która się aktywnie tu udziela na 1800 użytkowników.
I said hey gal nice ankles
Odpowiedz
Przede  wszystkim nie ma tutaj "dużej przewagi mężczyzn nad kobietami" bo to nie zawody sportowe czy też wojna płci
lecz forum dyskusyjne.
Zapewne chodziło Ci o to, że jest tutaj więcej mężczyzn niż kobiet, a zatem  jest liczebna przewaga  mężczyzn Uśmiech
(już nie trzeba dodawać, że nad kobietami)
Wybacz, że się czepiam ale wśród dorosłych ludzi, a zakładam, że jesteś dorosły, takie kwiatki językowe zaczynają razić Uśmiech

W tej społeczności trudno Ci będzie znaleźć kogoś rzeczywistego - bo to forum dyskusyjne ludzi, którzy
niekoniecznie są zainteresowani, żeby się ujawniać publicznie.
Jeżeli szukasz tutaj kandydatki na partnerkę życiową to bardziej prawdopodobne będzie, że jutro zagrasz w Lotto
i trafisz szóstkę.
Gdybyś przypadkiem poszedł jutro zagrać to pamiętaj, że to było dzięki mojej namowie Uśmiech

Nie szukaj sobie kobiety w internecie. Wyjdź z domu. Rozejrzyj się w okół Ciebie.
Zacznij żyć, oddychaj, myśl normalnie, a nie jak nerd siedzący przy komputerze i czekający na trzęsienie ziemi,
w którego wyniku, z nieba spadnie piękna kobieta... prosto do Twojego łóżka. Uśmiech  
Na tym forum możesz postarać się i jeśli Ci się uda - korespondować z realną kobietą.
Tylko trzeba pamiętać, że one są tutaj dla własnego widzimisię i nie są specjalnie zatrudnionymi,
przez Admina, kobietami, które MUSZĄ odpowiadać na prywatne wiadomości.
Jak pisałem wcześniej, musisz się bardzo postarać, ale wierz mi, że wygrać możesz jedynie korespondencję
z realną, fajną kobietą.
Jeżeli chcesz wygrać swoje życie - porzuć to forum i idź na polowanie w realnym świecie.
Życzę Ci powodzenia!
Odpowiedz
Na pewno łatwiej znaleźć dziewczynę na portalach randkowych niż tutaj Duży uśmiech Oczywiście to żart, bo na portalach randkowych kont kobiet jest multum, z tego 90% to fejki, a te 10% nie odpisuje. Popieram Antonio, jak chcesz znaleźć dziewczynę, to oderwij się choć na moment od komputera bądź smartfona, wyjdź z oparów internetu i zacznij działać, bo sama dziewczyna do Ciebie nie przyjdzie Uśmiech
"Jestem aniołem wśród demonów..."
Odpowiedz
Dobra rada,ludzi poznawaj w realuUśmiech unikniesz rozczarowań
Odpowiedz
Po pierwsze - ludzie kochani, nigdzie nie napisałem, że jestem samotnym nerdem, szukającym kobiety na stałe. Czy ogólnie kobiety do związku. Mam narzeczona, z którą jestem bardzo długo.

Po drugie - Antonio, nie wiem, jak Ty się czujesz, zwracając mi uwagę na "kwiatki" językowe, w momencie, gdy piszesz "w okół". Uśmiech
Odpowiedz
Bardzo dobrze mu wygarnołeś stary!
Odpowiedz
Następny "wygarnołeś"! Duży uśmiech Nauczcie się najpierw poprawnie pisać, mistrzowie ciętej riposty...
"Jestem aniołem wśród demonów..."
Odpowiedz
(06-02-2018, 21:12)camillionaire napisał(a): Po pierwsze - ludzie kochani, nigdzie nie napisałem, że jestem samotnym nerdem, szukającym kobiety na stałe. Czy ogólnie kobiety do związku. Mam narzeczona, z którą jestem bardzo długo.

Po drugie - Antonio, nie wiem, jak Ty się czujesz, zwracając mi uwagę na "kwiatki" językowe, w momencie, gdy piszesz "w okół". Uśmiech

@Camillionaire, kolego, wybacz nieporozumienie. Nie napisałeś, że jesteś w długim, stałym związku i dla urozmaicenia szukasz sobie tutaj wirtualnej koleżanki. Oczko
Twój post przesycony sporą dozą nieśmiałości, zakłopotania, obudził we mnie uczucia opiekuńczo - paternalne i związaną z nimi potrzebę udzielenia Ci pomocy, w postaci dobrych, ponadczasowych rad.
Teraz już wiem, że nie było sensu w namawianiu Ciebie do polowania, bo przecież Ty jesteś na polowaniu, przyczajony jak kocur Uśmiech zaś Twój post miał charakter wyłącznie badawczo-rozpoznawczy, aby się z orientować czy jest w ogóle sens, aby w tym lesie szukać "zwierzyny". Oczko
Pytasz mnie jak się czułem ?
Odpowiem, Ci szczerze, byłem przepełniony troską o Ciebie, pisałem w emocjach i stąd ta niefortunna spacja pomiędzy "w" i "okół".
W tej chwili czuję się zdruzgotany, bo chciałem dobrze, a wyszło tak podle... Mam nadzieję, że kiedyś mi wybaczysz...

@Mirek, mam znajomych, którzy mają kłopoty z synem w szkole. Chłopak nie uczy się, strasznie łobuzuje. W zeszłym roku upatrzył
sobie pewnego bardzo zdolnego kolegę i wziął go na cel. Cieszył się każdym jego potknięciem, dokuczał mu, wbijał szpilę, próbował
namawiać innych do współdziałania, aby skutecznie obrzydzić tamtemu życie. Skończył się rok szkolny i wszyscy otrzymali promocję
do następnej klasy. Wszyscy oprócz tego jednego, trudnego chłopca. Został na drugi rok i jest jedynym chłopakiem w klasie, reszta to
dziewczynki, które naśmiewają się z niego, obniżają jego samoocenę. Trzymają się razem i przez to nasz łobuz nie jest w stanie im
nadokuczać, w stopniu jaki by go usatysfakcjonował. Niedawno wrócił ze szkoły, rzucił plecakiem o ziemię i oświadczył, że nie będzie
tam chodził. Rodzice zastanawiają się aby go gdzieś przenieść.
Kiedy przyglądam się Twojemu zachowaniu na tym forum, zauważam niesamowite podobieństwo między Tobą, a tym niegrzecznym
chłopcem.
Obawiam się tego końcowego stadium, kiedy już zapragniesz poszukać sobie innego miejsca Uśmiech. Będę za Tobą bardzo tęsknił Oczko
Odpowiedz
Antoni pozdrawiam ciebie tagrze! Uśmiech
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości