Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Rozwinięcie forum
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fajnie że jest to przekierowanie to ludzie będą napływać, chyba nawet widać po zarejestrowanych użytkownikach że ostatnio nastąpiła fala rejestracji.

Panie Adminie, czy dysponujesz dużymi możliwościami edycji różnych elementów forum czy musimy korzystać z gotowych szablonów? Bo ja np. proponowałbym wprowadzenie takich pierdółek które nie wiem czy możesz wprowadzić czy musiałbyś szukać innych szablonów.

Na przykład domyślnie jak nikt nie ustawi sobie avatara to moim zdaniem nie powinno być tych szarych sylwetek tylko w ogóle bez grafiki bo wszyscy wyglądają tak samo i czytelności to raczej nie poprawia.

I dodałbym żeby przy rejestracji dodać jako opcjonalne do wypełnienia okienko 'miejscowość' i zeby to się wyświetlało gdzieś pod nickiem. Widzę że jest opcja wpisania miasta, ale chyba się nie wyświetla Język Na starym forum dużo ludzi miało miejscowość wpisaną i to było fajne moim zdaniem.
Odpowiedz
(04-05-2016, 16:14)gregorio napisał(a): Fajnie że jest to przekierowanie to ludzie będą napływać, chyba nawet widać po zarejestrowanych użytkownikach że ostatnio nastąpiła fala rejestracji.

Panie Adminie, czy dysponujesz dużymi możliwościami edycji różnych elementów forum czy musimy korzystać z gotowych szablonów? Bo ja np. proponowałbym wprowadzenie takich pierdółek które nie wiem czy możesz wprowadzić czy musiałbyś szukać innych szablonów.

Na przykład domyślnie jak nikt nie ustawi sobie avatara to moim zdaniem nie powinno być tych szarych sylwetek tylko w ogóle bez grafiki bo wszyscy wyglądają tak samo i czytelności to raczej nie poprawia.

I dodałbym żeby przy rejestracji dodać jako opcjonalne do wypełnienia okienko 'miejscowość' i zeby to się wyświetlało gdzieś pod nickiem. Widzę że jest opcja wpisania miasta, ale chyba się nie wyświetla Język Na starym forum dużo ludzi miało miejscowość wpisaną i to było fajne moim zdaniem.

Jeśli chodzi o modyfikacje, to mamy duże pole do popisu :Uśmiech W najbliższym czasie będę wprowadzał zmiany, żeby forum było przyjaźniejsze dla nas.

Jeśli chodzi o avatary, to sądzę, że lepiej jest, gdy domyślnie mamy tą sylwetkę, bo jeśli miałoby zostać puste okienko to nie wyglądałoby to zbyt fajnie.

Zachęcam jednak do wgrywania własnych avatarów, bo profil tutaj to nasza wizytówka :Uśmiech

PS Wprowadziłem nowe pola: "Miejscowość" i "Płeć" - będą wyświetlały się pod avatarem użytkowników. W ustawieniach profilu należy wybrać swoją płeć oraz podać miejscowość/województwo.
Odpowiedz
Jest jakaś opcja wyświetl 'nieprzeczytane posty'? Widzę tylko 'pokaż nowe posty', 'pokaz dzisiejsze posty'.
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości