Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Rozwinięcie forum
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jeśli te forum ma w jakiś sposób zastąpić dotychczasowe stopomand.webd.pl, które nie chce działać, czy tam starą stopomania.pl, to trzeba pomyśleć o jakieś reklamie forum, aby więcej użytkowników mogło by się przenieść tutaj, mam tu na myśli użytkowników gównie stopomana...
Odpowiedz
ja jestem ze stopomana i się kurde zastanawiam co się dzieje że forum nie działa (a jeszcze kilka dni temu wchodziłem normalnie)
Odpowiedz
...ja informuje o nim kogo mogę Oczko...
...pozdrawiam....
Odpowiedz
a który z chłopaków robił candid w szkole? Uśmiech
Odpowiedz
chodzi Ci o cykanie stopom koleżanek zdjęć z ukrycia???... ja się raz zabawiłem w ten sposób w liceum ale fotki były marnej jakości
Odpowiedz
chodzi mi o tego chlopaka ktory wrzucał zdj nauczycielki na stopomaniaka Uśmiech
Odpowiedz
Hej, byłem czytelnikiem forum stopman.webd.pl. Forum Stopomania.pl miało byc moim prywatnym projektem dla kilkunastu osób. Nie sądziłem, że forum na webd przestanie istnieć i forum zacznie rozwijać się samo.

Zapraszam serdecznie do tworzenia nowych wątków, ja ze swojej strony mogę obiecać, że w miarę możliwości będę próbował rozwijać forum i rozwiązywać sprawy techniczne (administracyjne).

Sądzę, że forum zacznie się dopiero rozwijać dlatego też będę potrzebował Waszej pomocy, ze strony moderacyjnej, na razie jestem sam, ale za jakiś czas będzie potrzeba więcej osób do obsługi forum. Na obecną chwilę zmieniłem szablon na znacznie przyjaźniejszy (chyba zgodzicie się?) Mam nadzieję, że macie jakieś pomysły dotyczące prosperowania forum i podzielicie się z resztą użytkowników Uśmiech Proszę o umieszczanie sugestii i pomysłów w dziale: "Działalność forum".

Pozdrawiam i dziękuję za rejestrację, mam nadzieję, że zostaniecie tu na dłużej Uśmiech

(25-04-2016, 14:47).InTeL. napisał(a): Jeśli te forum ma w jakiś sposób zastąpić dotychczasowe stopomand.webd.pl, które nie chce działać, czy tam starą stopomania.pl, to trzeba pomyśleć o jakieś reklamie forum, aby więcej użytkowników mogło by się przenieść tutaj, mam tu na myśli użytkowników gównie stopomana...

Jeśli chodzi o reklamę, to chyba na razie nie będzie konieczna, bo skontaktował się ze mną właściciel stopoman.webd.pl i zaproponował przekierowanie ze swojego forum na nasze. Czyli ludzie, którzy próbują wejśc na stopomana trafiają tutaj.
Odpowiedz
Nie mamy już co ukrywać, tamta odsłona Stopomana się skończyła. Mam nadzieję że ktoś jest w stanie z jakiejś kopii archiwalnej przenieść historię forum i może dopisać ten nowy rozdział. Może ja nawet spróbuję, jak będę miała chwilkę. Bo w sumie to Stopomania przejmuje teraz prym forum fetyszu stóp, od chwili gdy Stopoman v4 przestał istnieć.
Odpowiedz
(30-04-2016, 00:05)Sirluty napisał(a): chodzi mi o tego chlopaka ktory wrzucał zdj nauczycielki na stopomaniaka Uśmiech

No, dobrze by bylo jakby tu powrocil :-)
... kocham dzwiek Jej szeleszczacych rajstop przenikajacy sie ze stukotem i drapaniem Jej szpilek o ziemie, gdy kroczy przed siebie...

[Obrazek: Banner.jpg]

http://asiunia90.republika.pl
Odpowiedz
Lave - prawdopodobnie tylko ówczesny admin może to zrobić, aczkolwiek nie jestem pewien czy jest to w jego interesie Oczko
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości