Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Rozbity
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Chciałbym Was prosić o poradę.Jestem totalnie rozbity.Jakiś czas temu, poznałem uroczą kobietę o długich czarnych włosach, która ma wspaniałe dłonie i cudowne stopy.Jestem już dorosły i nie chciałbym tracić czasu.Moi bracia i siostry ze zboru,odradzają mi taki związek ponieważ ona jest katoliczką.Spotykam się z nią od jakiegoś czasu i dobrze nam razem.Boje się reakcji i wykluczenia ze wspólnoty.Co mam robić?
Odpowiedz
Ale dlaczego tutaj to pytanie? Może lepiej byłoby pytać na forum religijnym albo psychologicznym, bo przecież nie stopy są tu ewentualną przeszkodą, ale inne wyznanie.

---

A poza tym: Możesz się nawrócić na katolicyzm Oczko
Odpowiedz
Zostań, ateistą lub katolikiem xD
Odpowiedz
A cóż to za zbór, który miałby zabronić spotykania się z katoliczką? Jeszcze mógłbym zrozumieć, gdyby była muzułmanką czy coś, ale to de facto po prostu inny odłam i przecież wierzycie w tego samego Boga (tyle, że na inny sposób i zwyczaj). Tak to pojmuję, ale może czegoś nie wiem.
Odpowiedz
(17-01-2017, 20:28)Dunkelheit napisał(a): A cóż to za zbór, który miałby zabronić spotykania się z katoliczką? Jeszcze mógłbym zrozumieć, gdyby była muzułmanką czy coś, ale to de facto po prostu inny odłam i przecież wierzycie w tego samego Boga (tyle, że na inny sposób i zwyczaj). Tak to pojmuję, ale może czegoś nie wiem.

E, serio nie wiedziałeś, że największa nienawiść czy niechęć występuje między tymi, którzy chcieliby mieć wyłączność na coś? W zborach narracje o Wielkiej Nierządnicy i Babilonie (czyt. Kościele katolickim) młodzi adepci łykają na dzień dobry. KK to często ich idee fixe. Nie żeby sam Kościół był święty i czysta jak ta lilija (w sensie tworzących go ludzi), ale w relacji mali-duzi zwykle to u mniejszych występuje większa zawiść i eskalacja nawalanek.
Odpowiedz
Miałem z reli zakonnicę, która wbijała do głowy, że KK i Prawosławie to zdrowy pień drzewa "naszej" wiary, a reszta zasługuje na potępienie, ale zawsze myślałem , że to margines czy coś:P
Odpowiedz
Wyjdź ze zboru.Kto decyduje o twoim życiu,Ty sam czy sekta religijna i nie ważne czy będzie to sekta świadków,watykan czy inna zorganizowana struktura.Religia to zło,stań się wolny i niezależny.Proste.
Odpowiedz
Też zależy, jak gorliwa z niej katoliczka, bo może też tak być, że gdy tylko się dowie o fetyszu, to zerwie kontakt (bo toż to zboczenie jakie) i tyle z dywagacji nt. zboru itd.
Odpowiedz
Dlaczego miałbym zostać ateistą?albo katolikiem?,jeśli bym się zdecydował na opuszczenie zboru, to z całą pewnością straciłbym wszystkich przyjaciół i rodzinęSmutny Ciało kierownicze jest w takich sytuacjach bezlitosne.Ona jest bardzo wierząca więc nie mam pewności czy zaakceptuje mój fetysz do jej stóp. Moje koło się zamykaSmutny
Odpowiedz
No to zostaje tylko spróbować, by Twoja rodzina się do niej przekonała, obiadek, rozmowy itp itd. A jeśli o jej akceptację chodzi, no to jeśli poczujesz, że tego niezbyt, to można zawsze robić masaż przecież bez ujawniania seksualnych gustów (poza tym jeżeli gorliwia to te rzeczy po ślubie dopiero:D) a ewentualnie potem kiedyś, że lubię stopy i dlaczego itp. Odnosząc się oczywiście do jej stóp i unikać słowa fetysz, bo połowie postronnym to słowo raczej kojarzy się na równi ze zboczeniem :D Tak to osobiście pojmuję.
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości