Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Rekrutacja na moderatora forum Stopomania.pl
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Witam serdecznie, po ostatnich zajściach doszedłem do wnioski, iż potrzebna będzie pomoc użytkowników w prowadzeniu forum. 

Głównie chodzi o utrzymanie porządku, eliminację spammerów i trolli. 

Osoba ubiegająca się o stanowisko moderatora globalnego musi spełniać kilka warunków:

- staż na forum minimum 60 dni,
- 0% ostrzeżeń na swoim koncie,
- dobra opinia na forum,
- przestrzegać i znać regulamin.

Jak wziąć udział w rekrutacji?

Należy napisać do mnie na PW, trochę o sobie i dlaczego własnie ty miałbyś zostać moderatorem. Zgłoszenia będą przyjmowane do poniedziałku 13-tego Czerwca. W zależności od ilości zgłoszeń, wybiorę trzech moim zdaniem najlepszych kandydatów, a następnie zrobimy ankietę na forum. W zależności od ilości głosów wybrani zostaną moderator globalny (1 miejsce) i moderator działu multimedia (2 miejsce). 

Część z Was już poznałem i mam cichą nadzieję, że o stanowiska będą się ubiegać osoby, które są tutaj od początku Uśmiech

Obowiązki przyszłych moderatorów:

- pilnowanie porządku na forum,
- upominanie, ostrzeganie, banowanie użytkowników łamiących regulamin,
- poświęcanie kilku godzin tygodniowo na przeglądanie forum.

Jeśli macie jakieś pytania, to śmiało Uśmiech

Pozdrawiam,
Kacper
Odpowiedz
Trudny wybór. Dajcie mi jeszcze 1 dzień Uśmiech Zgłoszenia można wysyłać Uśmiech
Odpowiedz
Co prawda nie jestem na forum jeszcze 60 dni, ale zgłaszam swoją kandydaturę. Forum odwiedzam regularnie, w miarę możliwości dodaje jakieś materiały, byłem adminem i moderatorem na innych forach, więc wiem z czym to się je. Przepraszam, że nie na PW, ale moim zdaniem takie sprawy powinno się załatwiać oficjalnie, aby później forumowicze nie mieli pretensji, że tego typu sprawy dzieją się za ich plecami.
"Jestem aniołem wśród demonów..."
Odpowiedz
Kurcze samo to że koledzy zgłaszają się tutaj a nie tak jak w ogłoszeniu to ich już powinno deklasować, czytanie ze zrozumieniem to podstawa!!!
Odpowiedz

Bookmarks