Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here


Regulamin forum Stopomania.pl
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1
POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Użytkownik przed rozpoczęciem korzystania z forum Stopomania.pl zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem i zarejestrowania się w serwisie.
2. Rejestracja w serwisie oznacza że użytkownik zapoznał się z regulaminem forum Stopomania.pl oraz że wyraża zgodę na jego przestrzeganie.
3. Administracja forum  Stopomania.pl nie ponosi odpowiedzialności za umieszczane komentarze. Za komentarze odpowiedzialność ponoszą użytkownicy serwisu Stopomania.pl. Wszelkie poglądy i opinie są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu.
4. Reklama w serwisie Stopomania.pl oraz na forum jest płatna. W celu jej zamieszczenia skontaktuj się z naszym biurem reklamy.  Nieprzestrzeganie tego wymogu, zamieszczanie treści i linków do komercyjnych serwisów, jest naruszeniem naszego Regulaminu Serwisu i może skutkować usunięciem materiałów nieuzgodnionych.
5. Jeśli Twoja strona ma charakter niekomercyjny (np. prywatny blog ), link do niego możesz zamieścić w dziale naszego forum "Gdzie warto zajrzeć czyli linki i strony warte polecenia."
6. Forum Stopomania.pl przeznaczone jest jedynie dla osób dorosłych, które ukończyły 18lat.

 
UŻYTKOWNICY
1. Na forum Stopomania.pl panuje zasada 1 użytkownik = 1 konto. Używanie jednocześnie dwóch i więcej kont jest zabronione. W przypadku wykrycia takich nieprawidłowości wszystkie konta zostaną usunięte. IP osób zakładających kolejne konto w celu oszukania innych użytkowników, np. w głosowaniach i konkursach, będą zapisywane i sprawdzane w pierwszej kolejności.
2. Użytkownik ma prawo zgłosić swoje podejrzenia co do dublowania kont przez innych użytkowników.
3. Użytkownik ma obowiązek odnosić się do pozostałych osób (w tym administracji i moderatorów) z szacunkiem i kulturą. Obraźliwe, dyskryminujące, niezgodne z prawem, wulgarne i niestosowne treści będą usuwane a ich Autorzy otrzymają upomnienie. 
4. Użytkownik ma prawo zgłosić obraźliwe treści innych użytkowników. Pamiętać należy jednak o tym, że administracja Stopomania.pl nie spędza na forum 24h jak również często nie ma czasu na przeszukiwanie wielu stron komentarzy, wątków i postów . Dla ułatwienia podjęcia odpowiednich kroków w stosunku do osób zachowujących się niestosownie i/ lub łamiących regulamin forum prosimy o przesłanie wraz ze zgłoszeniem linków do konkretnych wypowiedzi.
5. System ostrzeżeń, blokowania i usuwania kont
- po 2 ostrzeżeniach następuje blokada konta na dwa tygodnie
- gdy po odblokowaniu konta użytkownik nadal zachowuje się niestosownie lub łamie regulamin konto zostanie zablokowane na stałe
6. Użytkownicy powinni zwracać szczególną uwagę na przestrzeganie zasad ortografii i pisowni języka polskiego.
7. Użytkownik ma obowiązek zakładania nowych tematów w odpowiednich dla jego treści podforum.
8. Zakazuje się na forum, umieszczania materiałów, na których są osoby nieletnie.
 
ADMINISTRATOR/ MODERATOR
1. Administrator forum Stopomania.pl zastrzega sobie prawo do dodawania i modyfikowania kolejnych punktów regulaminu.
2. Administrator/ moderator ma prawo edytować lub usunąć komentarze użytkowników bez powiadomienia oraz podania przyczyny.
3. Administrator/ moderator ma prawo zwracać uwagę użytkownikowi, który zachowuje się niestosownie i/ lub łamie regulamin forum.
#2
To nieźle
#3
Tu się NIE usuwa konta
#4
A zdjęcie?


Bookmarks

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  (Dyskusja)Regulamin jacek74 50 3,368 06-08-2016, 21:08
Ostatni post: Lave

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości