Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Ankieta: (Do kobiet) dałabyś nogi ogolić facetowi ?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
TAK ,bez problemu Uśmiech
50.00%
1 50.00%
NIE , boje sie że pozacina
50.00%
1 50.00%
Razem 2 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Rada
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Żarówka 
Witam 
Mam pytanie głównie do kobiet 
Jak namówić partnerkę , powiedzieć o swoich słabościach i żeby nie odebrała tego źle , ja mam dwie słabości  
Pierwsza do stóp
Druga do widoku golonych nóg  kręci mnie taki widok i nie ukrywam chciałbym kobiecie nogi ogolić :Uśmiech

Jak to widzicie miłe Panie ? :Uśmiech
Proszę o rady 
Pozdrawiam
Piękno zaczyna się od stóp i nóg :-)
Odpowiedz
Przede wszystkim jak podejdziesz do tego jako do czegoś mega wstydliwego czy strasznego to możesz laskę odstraszyć na wstępie, najlepiej powiedzieć po prostu, że masz takie upodobania i co ona sądzi o wprowadzeniu nowych zabaw do sypialni. To coś normalnego. Można wspomnieć najpierw delikatnie o masażu, potem o jakiś bardziej zaawansowanych planach i zobaczyć, jak zareaguje. Mi facet zrobił mega wstęp i było po nim widać, że boi się mojej reakcji, więc się z automatu spięłam, że to coś strasznego - nie popełniaj tego samego błędu Duży uśmiech Z goleniem jest trochę inna sprawa niż z zabawami z udziałem stóp, ale wszystko zależy od indywidualnego podejścia. I chyba najlepiej zrobić tak samo - wprowadzić temat spokojnie i potraktować to po prostu jako propozycję urozmaicenia Uśmiech Tylko oczywiście odnośnie obu rodzajów upodobań jest jeszcze druga kwestia, od której może wypadałoby zacząć - musisz wyczuć dobry moment. Przy dziewczynie, która np. lubi przygodny seks i jest mocno otwarta można walnąć od razu, że lubi się jakiś typ zabaw, ale przy wolniej rozwijających się relacjach pospieszenie się wywoła taki efekt jak zaczęcie randki od opowieści o tym, jak to się chce laskę przelecieć na ostro. Trzeba mieć odpowiedni poziom znajomości z dziewczyną, żeby czuła się swobodnie i się nie wystraszyła Oczko
Więc tak gwoli podsumowania:
1. Najlepiej podejść do tego jako do czegoś zupełnie normalnego, może nietypowego, ale nie strasznego (bo Twoje podejście może mocno wpłynąć na to, jak ona to odbierze).
2. Z mówieniem o takich sprawach trzeba zaczekać, aż Wasza relacja odpowiednio się rozwinie (ale to, kiedy jest dobry moment, to kwestia mega indywidualna).

Chyba nic więcej mi się nie nasuwa, na pewno to są dla mnie te najważniejsze kwestie Uśmiech
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości