Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Przenosiny forum
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Witam serdecznie, wybaczcie za niezapowiedziane przenosiny forum, ale dostaliśmy wypowiedzenie u byłego usługodawcy, ponieważ forum zabierało zbyt dużo zasobów na serwerze. W tej chwili nabyłem  skonfigurowałem serwer VPS, będziemy mieli spooro zasobów tylko dla siebie. Wpadłem też na pewien pomysł, ale o tym później. 

Jeśli znajdziecie jakieś błędy w działaniu forum to zgłaszajcie je w tym wątku. Sądziłem, że przenosiny pójdą gładko, a napotkałem niestety wiele trudności.

Mam nadzieję, że forum będzie lepiej działało na nowym serwerze i też to zauważycie Uśmiech

Pozdrawiam!
Odpowiedz
U mnie działa. A myślałem że kolejne forum się zamyka. Uff ulga!
Odpowiedz
Też przez moment myślałem, że po wielkim upadku crazy4feet i Stopomana przyszedł nagle czas i na to forum - na szczęście nie.
Dzięki za info. U mnie śmiga pięknie. Czekamy na info o nowym pomyśle. Pozdro. Uśmiech
Odpowiedz
Nawet nie wyczułem różnicy. Wciąż dobrze działa ;-)
Odpowiedz
U mnie bez różnicy, wszystko OK.
Podobno twórca Polskiego tramplingu. 
2001-2017 @Peterek2001
Odpowiedz
U mnie śmiga bez zarzutów Uśmiech
Odpowiedz
U mnie jakby szybciej Uśmiech
... kocham dzwiek Jej szeleszczacych rajstop przenikajacy sie ze stukotem i drapaniem Jej szpilek o ziemie, gdy kroczy przed siebie...

[Obrazek: Banner.jpg]

http://asiunia90.republika.pl
Odpowiedz
Jest lepiej
Odpowiedz
Całe tło mam białe, układ strony jest posypany i generalnie strona wygląda jakby się coś nie wczytywało do końca. Zarówno na chromie jak i na ff. Też tak macie czy to coś u mnie?
Odpowiedz
(07-11-2017, 19:01)gregorio napisał(a): Całe tło mam białe, układ strony jest posypany i generalnie strona wygląda jakby się coś nie wczytywało do końca. Zarówno na chromie jak i na ff. Też tak macie czy to coś u mnie?

U mnie dokładnie to samo. Biała strona, w ogóle layout'u strony nie ma. Układ strony całkowicie posypany. Mam trochę materiału do wrzucenia, ale póki wygląd strony nie wróci do normy nie mam nawet jak wrzucać.
Pilnie poszukiwane osoby do SYSTEMATYCZNEJ pomocy przy spisie scen w polskich serialach telewizyjnych i nie tylko.
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości